Gra w paintball – Katowice

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 2 godziny.

Lokalizacja

B.A.S.E. poligon paintballowy, ul. Żwirowa 5, Katowice

Więcej informacji

Pogoda

Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku należy zarezerwować inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić, w tym buty z grubą podeszwą, które dobrze trzymają stopę.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny od 12 roku życia. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezony oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Usługa realizowana jest w minimum 8 osobowej grupie. Informacje o dostępności u Wykonawcy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Gra w paintball – Katowice

FAQ

12.07.2021
Czy kupując voucher jednoosobowy (w moim przypadku na urodziny jako prezent) jest możliwość dokupienia na miejscu dodatkowych wstępów gdyby więcej osób było chętnych do gry?
Odpowiedź z 12.07.2021
Dzień dobry, 
proszę wypełnić formularz rezerwacyjny, nie później niż 30 dni przed końcem ważności : https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i postępować według wyświetlonych wytycznych, uzyska Pani dane kontaktowe do instruktorów. Po konbtakcie z nim poinformuje on Panią o dostępności miejsc w wybranym przez Panią terminie realizacji. Pozdrawiam
18.01.2021
Czy istnieje możliwość zrobienia ogniska lub grilla?
Odpowiedź z 19.01.2021
Jest to do ustalenia z instruktorem. W Katowicach jest wyznaczone miejsce na palenisko, więc jest taka możliwość.
26.09.2020
Ile trwa atrakcja ?
Odpowiedź z 26.09.2020
Gra trwa około 2 godziny.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Gra w paintball w Katowicach to grupowa rozrywka realizowana na terenie poligonu. Każdy uczestnik otrzymuje odzież ochronną, maskę, marker i 200 kulek amunicji. Gra trwa ok. 2 godziny. W zależności od wybranej opcji voucher przeznaczony jest dla 1, 2, 4 lub 10 osób.

Komu podarować grę w paintball?

  • Przyjaciołom, z którymi stoczysz emocjonujący pojedynek
  • Każdej osobie lubiącej aktywność i kreatywną rozrywkę
  • Bratu, jako oryginalny pomysł na wieczór kawalerski

Gra w paintball

Gra w paintball w to rodzaj militarnej rozrywki realizowanej w grupach. Zespoły stoczą walkę zgodnie z przyjętym scenariuszem gry. Gra odbywa się na leśnym poligonie paintballowym w Katowicach. Na czas sportowej rywalizacji każdy gracz otrzymuje kompleksowy ubiór ochronny oraz marker i 200 kulek amunicji. Gra w paintball trwa około 2 godziny.

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwoma przeciwnymi drużynami, dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu.

Miejsce realizacji

Gra w paintball realizowana jest na obszarze składającym się z dwóch poligonów, z którego jeden oferuje możliwość rozgrywki w budynkach. Pole paintballowe w Katowicach charakteryzuje się dużą różnorodnością w zakresie zagospodarowania. Liczne przeszkody i wzniesienia, zarówno te naturalne, jak i sztucznie utworzone punkty obserwacyjne i strzelnicze, pozwalają realizować różne scenariusze i rodzaje gry – szybkie, a zarazem strategiczne.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
  • To oryginalna forma integracji
  • To świetna zabawa, która na długo zapisze się w pamięci

Cena: 70 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto