Gra w paintball – Katowice

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 2 godziny.

Lokalizacja

B.A.S.E. poligon paintballowy, ul. Żwirowa 5, Katowice

Więcej informacji

Pogoda

Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku należy zarezerwować inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić, w tym buty z grubą podeszwą, które dobrze trzymają stopę.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny od 12 roku życia. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezony oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Usługa realizowana jest w minimum 8 osobowej grupie. Informacje o dostępności u Wykonawcy.

Opinie (4)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-03-28

Voucher kupiłam dla kolegi na 18-ste urodziny, który uwielbia taktyczne gry. Prezent się udał, kolega zadowolony.

2021-03-27

Zakupiłem voucher gra w paintball z myślą o wieczorze kawalerskim przyjaciela. Nie myliłem się. Zabawa była super! Zero problemu z realizacją. Grupa 10-osobowa i 0 nudy. Różnego rodzaju sceny, które wymyślał nam organizator. Prezent trafiony idealnie

2020-06-08

Paintball bardzo lubię i właśnie od żony dostałem taki prezent :) Super opcja. Dziękuję:)

Dodaj Opinię

Gra w paintball – Katowice

FAQ

12.07.2021

Czy kupując voucher jednoosobowy (w moim przypadku na urodziny jako prezent) jest możliwość dokupienia na miejscu dodatkowych wstępów gdyby więcej osób było chętnych do gry?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, 
proszę wypełnić formularz rezerwacyjny, nie później niż 30 dni przed końcem ważności : https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i postępować według wyświetlonych wytycznych, uzyska Pani dane kontaktowe do instruktorów. Po konbtakcie z nim poinformuje on Panią o dostępności miejsc w wybranym przez Panią terminie realizacji. Pozdrawiam

18.01.2021

Czy istnieje możliwość zrobienia ogniska lub grilla?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jest to do ustalenia z instruktorem. W Katowicach jest wyznaczone miejsce na palenisko, więc jest taka możliwość.

26.09.2020

Ile trwa atrakcja ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Gra trwa około 2 godziny.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Gra w paintball w Katowicach to grupowa rozrywka realizowana na terenie poligonu. Każdy uczestnik otrzymuje odzież ochronną, maskę, marker i 200 kulek amunicji. Gra trwa ok. 2 godziny. W zależności od wybranej opcji voucher przeznaczony jest dla 1, 2, 4 lub 10 osób.

Komu podarować grę w paintball?

  • Przyjaciołom, z którymi stoczysz emocjonujący pojedynek
  • Każdej osobie lubiącej aktywność i kreatywną rozrywkę
  • Bratu, jako oryginalny pomysł na wieczór kawalerski

Gra w paintball

Gra w paintball w to rodzaj militarnej rozrywki realizowanej w grupach. Zespoły stoczą walkę zgodnie z przyjętym scenariuszem gry. Gra odbywa się na leśnym poligonie paintballowym w Katowicach. Na czas sportowej rywalizacji każdy gracz otrzymuje kompleksowy ubiór ochronny oraz marker i 200 kulek amunicji. Gra w paintball trwa około 2 godziny.

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwoma przeciwnymi drużynami, dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu.

Miejsce realizacji

Gra w paintball realizowana jest na obszarze składającym się z dwóch poligonów, z którego jeden oferuje możliwość rozgrywki w budynkach. Pole paintballowe w Katowicach charakteryzuje się dużą różnorodnością w zakresie zagospodarowania. Liczne przeszkody i wzniesienia, zarówno te naturalne, jak i sztucznie utworzone punkty obserwacyjne i strzelnicze, pozwalają realizować różne scenariusze i rodzaje gry – szybkie, a zarazem strategiczne.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
  • To oryginalna forma integracji
  • To świetna zabawa, która na długo zapisze się w pamięci
Liczba osób:  1 osoba

Cena: 70 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto