Gra w paintball – Brzeg

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

3-4 godziny.

Lokalizacja

Skarbimierz-Osiedle. Pole znajduje się 4 km od miejscowości Brzeg oraz 40 km od Wrocławia i Opola (pomiędzy miejscowościami).

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie mogła obserwować rozgrywkę z bezpiecznego miejsca.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Wymagania

Na miejsce realizacji należy zabrać ze sobą voucher. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie otrzymają na miejscu zgodę, która musi zostać podpisana przez rodzica lub opiekuna prawnego. Gra w paintball realizowana jest przez cały rok od poniedziałku do niedzieli.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Gra w paintball – Brzeg

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Gra w paintball odbywająca się na byłym poligonie zaledwie 4 km od Brzegu. Rozgrywka trwa około 3-4 godziny i realizowana jest na terenie pola paintballowego w Skarbimierzu Osiedle (paintball leśno-zurbanizowany). W zależności od wybranej opcji voucher przeznaczony jest dla 1, 2, 4 lub 10 osób.

Komu podarować grę w paintball?

  • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób,

  • osobie lubiącej militaria,

  • osobie kochającej współzawodnictwo oraz adrenalinę.

Gra w paintball w Brzegu

Pole do gry w paintball mieści się na starym poligonie i składzie amunicji. Do dyspozycji uczestników na trenie są prawie 2 hektary ziemi (las, wały, nasypy, budynki, przeszkody terenowe). Każdy uczestnik rozgrywki otrzymuje odzież ochronną, maskę, marker, 500 kulek, płyny, ręczniki oraz akcesoria do rozgrywek (tarcze, flagi). Przed rozpoczęciem zabawy instruktorzy zapewniają przeszkolenie z zasad BHP oraz posługiwania się markerem paintballowym.

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusze pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwiema przeciwnymi drużynami. 

Scenariusze:

  • 2 x Team Deathmatch,

  • 2 x Atak na budynek (1 x obrona, 1 x atak),

  • 2 x Flagi,

  • 1 x Deathmatch (ostatni wygrywa) - każdy na każdego.

Miejsce realizacji

Gra w paintball realizowana jest na terenie Skarbimierza Osiedle. Pole do gry znajduje się 4 km od miejscowości Brzeg oraz 40 km od Wrocławia i Opola (pomiędzy miejscowościami). Powstało na obszarze dawnego składu amunicji oraz poligonu (500 m dalej zlokalizowany jest nadal czynny poligon wojskowy). Teren bogaty jest w szereg wzniesień, stromych pagórków, wąwozów, które są naturalnymi przeszkodami, a tym samym doskonałymi punktami obserwacyjnymi, czy też kryjówkami. Teren został urozmaicony poprzez elementy utworzone na potrzeby tego typu torów. Na drodze można spotkać 5 budynków oraz drewniane (przeszkody) ściany utworzone w części leśnej. Elementy te są wykonane z naturalnych surowców i wpisują się w leśny charakter toru.

Gra w zespole

Gra w paintball zawsze realizowana jest w grupie. Dlatego konieczne jest skompletowanie zespołu minimum 8 osób lub, jeśli nie ma takiej możliwości, osoby zostaną dołączone do tzw. „Luźnego malowanka” odbywającego się co miesiąc. Jest to impreza dla każdego – małych grup, osób pojedynczych itp. Zainteresowani spotykają się w danym terminie i grają wspólnie, dzieląc się na 2 drużyny zgodnie z doświadczeniem i używanym sprzętem. Maksymalna ilość graczy biorących udział – 50 osób.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 4 metrów. Każdy marker przed rozgrywką zostaje poddany sprawdzeniu prędkości wylotowej kulki, aby nie przekraczał 300 fps (Polska norma prędkości wylotowej). 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu,

  • to najlepsza forma integracji,

  • zapewnia świetną zabawę.

Cena: 130 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto