Gra w paintball – Wrocław

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Gra trwa około 2 godziny.

Lokalizacja

Tor do gry w paintball, Pierwoszów, ul. Wrocławska

Pogoda

Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców lub w obecności jednego z nich podczas gry. Gra realizowana w momencie zebrania min. 10 osobowej grupy.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera markery, maski na twarz, czapeczki, kombinezony oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu.

Ważność vouchera

365

2020-07-22
5/5

coś fajnego

to było to, fajnie się biegało z bronią

2020-07-21
5/5

Super zabawa

Vouchery dostaliśmy w pracy za osiągnięcie wyniku sprzedażowego. Było bardzo śmiesznie, adrenalina wszystkim skoczyła, biegaliśmy i śmialiśmy się na przemian. No i mogłam postrzelać w szefa ;) Polecam

2020-03-03
4/5

Daleko

Słabo przygotowany teren. Daleeeeeko poza Wroclawiem

2019-10-09
4/5

Super miejsce na kawalerskie

Bardzo fajny pomysł prezent na niedrogie zintegrowanie grupy na kawalerskie (10 osób). Świetnie się bawiliśmy, a „Młody” przyjął chyba na siebie cały magazynek. Na koszulce z imprezy zebraliśmy podpisy i pamiątka zostanie z nami na lata. To były naprawdę dobre 2 godziny zabawy, polecamy.
Mały minus za ograniczoną liczbę kulek ;). Zawsze chciałoby się więcej.

2019-06-04
4/5

Zastęp pod wezwaniem. Druk Grunwald 24/7

Polecam , bawiliśmy się doskonale mamy niesamowite wspomnienia z zabawy, ludzie super zorganizowani, profesjonalna obsługa. Na pewno niejednokrotnie jeszcze skorzystamy z usług tej firmy. Ogromnie polecam !

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

04.09.2020

czy gra odpowiednia jest dla dzieci w wieku 10 lat?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Prezent jest dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców lub w obecności jednego z nich podczas gry.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Gra w paintball trwa około 2 godzin. Rozgrywka realizowana jest na terenie pola paintballowego w Pierwoszowie. Uczestnik otrzymuje odzież ochronną, maskę, marker i 200 kulek amunicji.

Komu podarować grę w paintball?

  • każdemu mężczyźnie
  • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
  • każdej osobie lubiącej aktywność i kreatywną rozrywkę
  • osobie lubiącej militaria

Atrakcja

Gra w paintball we Wrocławiu rozgrywana jest na terenie pola paintballowego w Pierwoszowie. Na czas militarnej rywalizacji każdy gracz otrzymuje kompleksowy ubiór ochronny oraz marker i 200 kulek amunicji. Gra w paintball trwa około 2 godzin. 

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwiema przeciwnymi drużynami. 

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

Gra w zespole

Gra w paintball zawsze realizowana jest w grupie. Dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu. Realizacja gry odbywa się wyłącznie przy skompletowaniu minimum 10 osób.

Miejsce realizacji

Gra w paintball realizowana jest na terenie najciekawszego toru na Dolnym Śląsku. Tor ten znajduje się w miejscowości Pierwoszów w niedalekiej odległości od Wrocławia. Powstał na obszarze dawnego wyrobiska piasku, porośniętego lasem. Teren bogaty jest w szereg wzniesień, stromych pagórków, wąwozów, które są naturalnymi przeszkodami, a tym samym doskonałymi punktami obserwacyjnymi, czy też kryjówkami. Teren został urozmaicony poprzez elementy utworzone na potrzeby tego typu torów. Na drodze można spotkać liczne palisady, kłody drzew czy drewniane ściany. Elementy te są wykonane z naturalnych surowców i wpisują się w leśny charakter toru.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
  • grę można zrealizować z przyjaciółmi
  • gra w paintball to najlepsza forma integracji
  • to świetna zabawa!

 

Czytaj więcej
Ilość osób:  1 osoba

Cena: 60 zł

Ocena 

4/5
5