Gra w paintball – Wrocław

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Gra trwa około 2 godziny.

Lokalizacja

Tor do gry w paintball, Pierwoszów, ul. Wrocławska

Więcej informacji

Pogoda

Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców lub w obecności jednego z nich podczas gry. Gra realizowana w momencie zebrania min. 10 osobowej grupy.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera markery, maski na twarz, czapeczki, kombinezony oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu.

Opinie (8)

2021-04-10

super zabawa, zorganizowałem przyjacielowi na kawalerski paintball dla sporej grupki i wszystko było świetnie zorganizowane

2021-03-30

Świetnie się wybawiliśmy z grupą znajomych, polecamy

2021-03-28

bardzo fajna opcja jako integracja pracownicza, byliśmy na grze w paintball całym teamem w ten weekend i było przednio ;)

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Gra w paintball – Wrocław

FAQ

26.09.2020

Czy przy wariancie prezentu: Paintball dla 2 osób, można wziąć udział w zabawie tylko we dwójkę, czy zbierana jets większa grupa ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Gra w paintball zawsze realizowana jest w grupie. Dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu. Realizacja gry odbywa się wyłącznie przy skompletowaniu minimum 10 osób.

25.09.2020

witam, czy gra jest realizowana także w weekendy? jeśli tak, to w jakich godzinach?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam, tak atrakcja jest dostępna także w weekendy, godziny ustalane są bezpośrednio już z podwykonawcą.

04.09.2020

czy gra odpowiednia jest dla dzieci w wieku 10 lat?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Prezent jest dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą rodziców lub w obecności jednego z nich podczas gry.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Gra w paintball trwa około 2 godzin. Rozgrywka realizowana jest na terenie pola paintballowego w Pierwoszowie. Uczestnik otrzymuje odzież ochronną, maskę, marker i 200 kulek amunicji.

Komu podarować grę w paintball?

 • każdemu mężczyźnie
 • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
 • każdej osobie lubiącej aktywność i kreatywną rozrywkę
 • osobie lubiącej militaria

Atrakcja

Gra w paintball we Wrocławiu rozgrywana jest na terenie pola paintballowego w Pierwoszowie. Na czas militarnej rywalizacji każdy gracz otrzymuje kompleksowy ubiór ochronny oraz marker i 200 kulek amunicji. Gra w paintball trwa około 2 godzin. 

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwiema przeciwnymi drużynami. 

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

Gra w zespole

Gra w paintball zawsze realizowana jest w grupie. Dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu. Realizacja gry odbywa się wyłącznie przy skompletowaniu minimum 10 osób.

Miejsce realizacji

Gra w paintball realizowana jest na terenie najciekawszego toru na Dolnym Śląsku. Tor ten znajduje się w miejscowości Pierwoszów w niedalekiej odległości od Wrocławia. Powstał na obszarze dawnego wyrobiska piasku, porośniętego lasem. Teren bogaty jest w szereg wzniesień, stromych pagórków, wąwozów, które są naturalnymi przeszkodami, a tym samym doskonałymi punktami obserwacyjnymi, czy też kryjówkami. Teren został urozmaicony poprzez elementy utworzone na potrzeby tego typu torów. Na drodze można spotkać liczne palisady, kłody drzew czy drewniane ściany. Elementy te są wykonane z naturalnych surowców i wpisują się w leśny charakter toru.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
 • grę można zrealizować z przyjaciółmi
 • gra w paintball to najlepsza forma integracji
 • to świetna zabawa!

 

Czytaj więcej
Ilość osób:  10 osób

Cena: 600 zł

Opcja BEZ ENDU
60 zł

Wykonawca:

X-ACTION
X-ACTION

Opinie w Google:

4.8 wynik z 53 ocen
 • Daniel Ruczka
  Daniel Ruczka

  Świetny tor, fachowa obsługa, super zabawa w dobrej cenie. Warto wybrać się kawałek za miasto żeby przeżyć świetna przygodę.

 • Sebastian Maślakiewicz
  Sebastian Maślakiewicz

  Dobra miejscówka i super zabawa

 • Dawid Szczechla
  Dawid Szczechla

  Paintball super, do tego cena na prawdę w porządku, ale niestety nie mogę dać 5 gwiazdek. Rozmawiając z organizatorem zrozumiałem że organizują oni transport po strzelaniu do Wrocławia. Po grze okazało się, że trzeba było szczegóły powrotu ustalić wcześniej, a nie na miejscu tak jak byłem przekonany. Całe szczęście że udało nam się zamówić Ubera który nas zabrał z Pierwoszowa. Parę dni później dostałem telefon z przeprosinami i obietnicą rekompensaty następnym razem. Ogólnie polecam i może 3 gwiazdki to mało, ale jeśli ktoś zacznie czytać od najgorszych opinii i uniknie takiego nieporozumienia, to powinien być zadowolony.

 • Lukasz Markowski
  Lukasz Markowski

  Blisko Wrocławia można spędzić fajnie a także aktywnie czas. Z 10 osobowej grupy nikt nie narzekał była dobra zabawa piwko ognisko i ostatnim pociągiem do Wrocławia 😁

 • Natalia Bąbrych
  Natalia Bąbrych

  Pan Kierownik złoty człowiek. Niesamowita atmosfera i pełny profesjonalizm. Super sprzęt, tor i okolica. Świetna miejscówka na wypad ze znajomymi, imprezę urodzinową, czy też wieczór kawalerski. Po świetnej zabawie jest miejsce na odpoczynek i grilla. A nawet by zrobić ognisko. Polecam !!!

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny