Gra w paintball – Puławy

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

do 4 godzin.

Lokalizacja

Rudy /k. Końskowoli lub Trzcianki k. Janowca

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Cały potrzebny sprzęt: mundur, maskę i marker z kulkami zapewnia organizator. Zalecamy wygodne obuwie i lekki strój pod mundur.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu i / lub innych środkach odurzających. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

Informacje dodatkowe

Organizator gwarantuje 200 kulek na osobę - można dokupić większą ilość na miejscu. Na polu paintballowym istnieje możliwość zorganizowania ogniska.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-20

Grę w paintball kupiłam dla taty, lubi takie rozgrywki. Oczywiście poszłam wraz z nim. Bawiliśmy się super

2020-07-02

Dobra miejscówka to podstawa dla udanej rozgrywki, byłem już wiele razy na paintballu ale te domki robią naprawdę fajną robę. Instruktor niezły freak na tym punkcie także naprawdę spoko

2019-09-24

Paintball to idealne zajęcie na wieczór kawalerski - taki właśnie zrobiliśmy prezent kumplowi :D był mega zadowolony!! Polecam prezent marzeń :)

Dodaj Opinię

Gra w paintball – Puławy

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

Dla kogo Gra w paintball będzie odpowiednim prezentem?

  • dla każdego miłośnika strzelania, survival'u oraz zabaw zespołowych
  • dla kolegi lub koleżanki, którzy uwielbiają nowe wyzwania
  • dla mężczyzny, który pragnie poczuć dreszczyk adrenaliny i dobrze się bawić

Gra w Paintball w Puławach

Gra w paintball toczy się na specjalnie przygotowanym terenie, obfitującym w wiele przeszkód, które przydają się podczas rozgrywki. Każdy uczestnik zostanie odpowiednio przygotowany – otrzyma niezbędny strój, sprzęt, maskę ochronną oraz zostanie przeszkolony przez instruktora. Nad przebiegiem zabawy będzie czuwał instruktor. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w zestaw 200 kulek. Możliwe jest dokupienie dodatkowych nabojów na miejscu.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem przebiegu gry będzie czuwała wykwalifikowana kadra. Każdy z uczestników zostanie odpowiednio przeszkolony, zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz wyposażony w odpowiedni strój. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom istnieje przyjęta prędkość wylotowa kuli – 91,5 m/s. Powyżej tej prędkości wylotowej gra jest zabroniona. Poza terenem gry na lufę nakładane są specjalne zabezpieczenia, które mają chronić uczestników od przypadkowego strzału. Należy pamiętać , by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • grę można zrealizować razem z przyjaciółmi
  • to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana survival'u oraz strzelania
  • to niezapomniana przygoda

Cena: 100 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto