Gra w paintball – Puławy

3711

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

Dla kogo Gra w paintball będzie odpowiednim prezentem?

 • dla każdego miłośnika strzelania, survival'u oraz zabaw zespołowych
 • dla kolegi lub koleżanki, którzy uwielbiają nowe wyzwania
 • dla mężczyzny, który pragnie poczuć dreszczyk adrenaliny i dobrze się bawić

Gra w Paintball w Puławach

Gra w paintball toczy się na specjalnie przygotowanym terenie, obfitującym w wiele przeszkód, które przydają się podczas rozgrywki. Każdy uczestnik zostanie odpowiednio przygotowany – otrzyma niezbędny strój, sprzęt, maskę ochronną oraz zostanie przeszkolony przez instruktora. Nad przebiegiem zabawy będzie czuwał instruktor. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w zestaw 200 kulek. Możliwe jest dokupienie dodatkowych nabojów na miejscu.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem przebiegu gry będzie czuwała wykwalifikowana kadra. Każdy z uczestników zostanie odpowiednio przeszkolony, zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz wyposażony w odpowiedni strój. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom istnieje przyjęta prędkość wylotowa kuli – 91,5 m/s. Powyżej tej prędkości wylotowej gra jest zabroniona. Poza terenem gry na lufę nakładane są specjalne zabezpieczenia, które mają chronić uczestników od przypadkowego strzału. Należy pamiętać , by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • grę można zrealizować razem z przyjaciółmi
 • to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana survival'u oraz strzelania
 • to niezapomniana przygoda
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 61 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Rudy /k. Końskowoli lub Trzcianki k. Janowca

 • Czas trwania

  do 4 godzin.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Cały potrzebny sprzęt: mundur, maskę i marker z kulkami zapewnia organizator. Zalecamy wygodne obuwie i lekki strój pod mundur.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu i / lub innych środkach odurzających. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

 • Informacje dodatkowe

  Organizator gwarantuje 200 kulek na osobę - można dokupić większą ilość na miejscu. Na polu paintballowym istnieje możliwość zorganizowania ogniska.

#Zibi

Polecam pod imprezę integracyjna ale nie tylko świetny klimat super organizacja. Doskonała zabawa właściwie dla każdego.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product