Gra w paintball – Szczecin

3711

Gra w paintball w Szczecinie realizowana jest na terenie byłego poligonu wojskowego. Uczestnik otrzymuje odzież ochronną, maskę, marker i 200 kulek amunicji.

Komu podarować grę w paintball?

 • każdemu mężczyźnie
 • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
 • każdej osobie lubiącej aktywność i kreatywną rozrywkę
 • osobie lubiącej militaria

Atrakcja

Gra w paintball to rodzaj kooperatywnej rozrywki zespołowej. Gra w paintball w Szczecinie realizowana jest na terenie byłego poligonu wojskowego lub zadaszonej hali. Na czas sportowej rywalizacji każdy gracz otrzymuje kompleksowy ubiór ochronny oraz marker i 200 kulek amunicji. Gra w paintball trwa około 2 godzin. 

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwoma przeciwnymi drużynami. 

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

Gra w zespole

Gra w paintball zawsze realizowana jest w grupie. Dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu. 

Miejsce realizacji

Miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji. Gra możliwa jest na terenie zadaszonej hali w Kurowie oraz na terenie otwartego pola do gry, zorganizowanego w miejscu byłej jednostki wojskowej w Dobrej Szczecińskiej.

Splat Arena

Splat Arena to zadaszona i oświetlona, 3-kondygnacyjna hala o powierzchni niemal 2400 m2, na terenie której organizowane są gry bez względu na panujące warunki atmosferyczne, również po zmroku. Każde piętro jest zagospodarowane zgodnie z odmienną tematyką.

 • Parter – Destroyed Area to strefa odwzorująca klimat opuszczonej planety. Występujące tu przeszkody to np. opony i palety.
 • I piętro – City Labirynt to poziom zagospodarowany na wzór miejskiego labiryntu. Hala zagospodarowana jest urządzeniami codziennego użytku oraz meblami, dywanami, telewizorami.
 • II piętro – Cosmic Game to wciąż doskonalony poziom zagospodarowany w klimacie opuszczonej bazy kosmicznej.

Otwarte pole do gry w Dobrej Szczecińskiej

Teren byłej jednostki wojskowej, który został zagospodarowany na rzecz gry w paintball jest świetnym polem, w pełni oddającym charakter militarnej rozgrywki. Teren posiada wiele naturalnych przeszkód jak krzewy i drzewa oraz elementów pozostałych po Terenie Obrony Przeciwlotniczej np.: bunkry oraz opuszczone budynki. Ponad to obszar wzbogacony został w dodatkowe obiekty: okopy, nasypy, opony, drewniane palety. Drugą część stanowią opuszczone koszary wojskowe, magazyny i budynki w post apokaliptycznym klimacie. Całość obejmuje teren o powierzchni kilku hektarów co daje nieograniczone możliwości podczas gry.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
 • grę można zrealizować z przyjaciółmi
 • gra w paintball to najlepsza forma integracji
 • to świetna zabawa!

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 61 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Pole do gry w Dobrej Szczecińskiej, ul. Spełnionych Marzeń lub hala do gry Splat Arena, Kurów (ok. 13 km od Szczecina). Dokładne miejsce realizacji ustalane z organizatorem.

 • Czas trwania

  Gra trwa około 2 godziny.

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny od 12 roku życia. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu.

#Leon

Świetna zabawa i smutna prawda o braku kondycji;) zabawa w paintball otwiera oczy na wiele spraw;D Organizacja i obsługa - TOP!!! Polecam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product