Gra w paintball – Szczecin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 2 godziny.

Lokalizacja

Pole do gry w Dobrej Szczecińskiej, ul. Spełnionych Marzeń lub hala do gry Splat Arena, Kurów (ok. 13 km od Szczecina). Dokładne miejsce realizacji ustalane z organizatorem.

Więcej informacji

Pogoda

Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny od 12 roku życia. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Gra w paintball – Szczecin

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Gra w paintball w Szczecinie realizowana jest na terenie byłego poligonu wojskowego. Uczestnik otrzymuje odzież ochronną, maskę, marker i 200 kulek amunicji.

Komu podarować grę w paintball?

 • każdemu mężczyźnie
 • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
 • każdej osobie lubiącej aktywność i kreatywną rozrywkę
 • osobie lubiącej militaria

Atrakcja

Gra w paintball to rodzaj kooperatywnej rozrywki zespołowej. Gra w paintball w Szczecinie realizowana jest na terenie byłego poligonu wojskowego lub zadaszonej hali. Na czas sportowej rywalizacji każdy gracz otrzymuje kompleksowy ubiór ochronny oraz marker i 200 kulek amunicji. Gra w paintball trwa około 2 godzin. 

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwoma przeciwnymi drużynami. 

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

Gra w zespole

Gra w paintball zawsze realizowana jest w grupie. Dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu. 

Miejsce realizacji

Miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji. Gra możliwa jest na terenie zadaszonej hali w Kurowie oraz na terenie otwartego pola do gry, zorganizowanego w miejscu byłej jednostki wojskowej w Dobrej Szczecińskiej.

Splat Arena

Splat Arena to zadaszona i oświetlona, 3-kondygnacyjna hala o powierzchni niemal 2400 m2, na terenie której organizowane są gry bez względu na panujące warunki atmosferyczne, również po zmroku. Każde piętro jest zagospodarowane zgodnie z odmienną tematyką.

 • Parter – Destroyed Area to strefa odwzorująca klimat opuszczonej planety. Występujące tu przeszkody to np. opony i palety.
 • I piętro – City Labirynt to poziom zagospodarowany na wzór miejskiego labiryntu. Hala zagospodarowana jest urządzeniami codziennego użytku oraz meblami, dywanami, telewizorami.
 • II piętro – Cosmic Game to wciąż doskonalony poziom zagospodarowany w klimacie opuszczonej bazy kosmicznej.

Otwarte pole do gry w Dobrej Szczecińskiej

Teren byłej jednostki wojskowej, który został zagospodarowany na rzecz gry w paintball jest świetnym polem, w pełni oddającym charakter militarnej rozgrywki. Teren posiada wiele naturalnych przeszkód jak krzewy i drzewa oraz elementów pozostałych po Terenie Obrony Przeciwlotniczej np.: bunkry oraz opuszczone budynki. Ponad to obszar wzbogacony został w dodatkowe obiekty: okopy, nasypy, opony, drewniane palety. Drugą część stanowią opuszczone koszary wojskowe, magazyny i budynki w post apokaliptycznym klimacie. Całość obejmuje teren o powierzchni kilku hektarów co daje nieograniczone możliwości podczas gry.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
 • grę można zrealizować z przyjaciółmi
 • gra w paintball to najlepsza forma integracji
 • to świetna zabawa!

 

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 137 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto