Gra w paintball – Rzeszów

3711

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów oraz urządzeń zbliżonych działaniem do broni pneumatycznej, które przy pomocy sprężonego dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą spożywczą. Trafienie przeciwnika oznacza jego eliminację z dalszej gry.

Dla kogo Gra w paintball będzie odpowiednim prezentem?

 • dla każdego miłośnika strzelania, survival'u oraz zabaw zespołowych
 • dla kolegi lub koleżanki, którzy uwielbiają nowe wyzwania
 • dla mężczyzny, który pragnie poczuć dreszczyk adrenaliny i dobrze się bawić

Gra w Paintball w Rzeszowie

Gra w paintball toczy się na specjalnie przygotowanym terenie, obfitującym w wiele przeszkód, które przydają się podczas rozgrywki. Organizator zapewnia także wiele scenariuszy gry, do wyboru przez uczestników. Każdy uczestnik zostanie odpowiednio przygotowany – otrzyma niezbędny strój moro, sprzęt, kask z maską ochronną oraz zostanie przeszkolony przez instruktora. Nad przebiegiem zabawy będzie czuwał instruktor. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w zestaw 200 kulek. Możliwe jest dokupienie dodatkowych nabojów na miejscu. Gra odbywa się przy ul. Bema 8 w Brzozowie (około 50 km od Rzeszowa).

 

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem przebiegu gry będzie czuwała wykwalifikowana kadra. Każdy z uczestników zostanie odpowiednio przeszkolony, zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz wyposażony w odpowiedni strój. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom istnieje przyjęta prędkość wylotowa kuli – 91,5 m/s. Powyżej tej prędkości wylotowej gra jest zabroniona. Poza terenem gry na lufę nakładane są specjalne zabezpieczenia, które mają chronić uczestników od przypadkowego strzału. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • gra w paintball jest prezentem pobudzającym do aktywnego spędzania czasu
 • może być to początek nowej pasji
 • grę można zrealizować razem z przyjaciółmi
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 52 lokalizacje

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Bema 8, 36-200 Brzozów

 • Czas trwania

  2 godziny.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór sportowy, militarny, przygotowany na zabrudzenia. Organizator zapewnia niezbędny sprzęt.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu.

#Robert

Miejsce jak i obsługa jak najbardziej na 5 gwiazdek!! Kto raz zajrzy na pewno powróci!! :)

#Agata

Czy jeżeli wybiorę opcję dla 2 osób do jedyne ile płace to to 130zł za całe wyposażenie i 200 kulek zarowno dla jednej jak i dla drugiej osoby, czy może są jeszcze jakieś inne opłaty na miejscu?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Angelika

Ile osób może uczestniczyć w grze ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, liczba uczestniczących osób w grze jest zależna od opcji dodatkowych, które zostaną wybrane przy zakupie - mamy opcję 1, 2, 4 i 10 osób. https://prezentmarzen.com/gra-w-paintball-rzeszow/ Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product