Gra w paintball – Lublin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Gra trwa około 2 godziny.

Lokalizacja

Borkowizna 77

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu.

Ważność vouchera

365

2020-06-18
5/5

Zespół

Szef sprawił nam nietypową formę integracji, która świetnie się sprawdziła. Cały mój zespół bardzo zadowolony, a co najważniejsze, widzę, że z nowymi siłami i większym zaangażowaniem do pracy :)

2020-06-17
4/5

Gra w paintball – Lublin

Zbliża się wieczór kawalerski naszego kolegi i wykupiliśmy mu taki upominek dla zabawy.

2020-03-11
4/5

Adrenalina

Jedna z lepszych atrakcji na jakich byłem. Razem z kolegami z pracy dostaliśmy Vouchery w prezencie na dzień mężczyzn. Szybka akcja, adrenalina, testosteron, krew, pot i łzy. Zdecydowanie polecam fanom tego typu zabaw.

2020-01-31
4/5

Strzelanka

Ale było ekstra :) inaczej nie da się tego opisać. Trochę bolesna gra, ale warta tego bólu ;) Adrenalina sięga zenitu!

2019-06-04
4/5

Adam

Polecam pod imprezę integracyjna ale nie tylko świetny klimat super organizacja. Doskonała zabawa właściwie dla każdego.

2016-04-20
5/5

Gra w paintball – Lublin

Polecam , bawiliśmy się doskonale mamy niesamowite wspomnienia z zabawy, ludzie super zorganizowani, profesjonalna obsługa. Na pewno niejednokrotnie jeszcze skorzystamy z usług tej firmy. Ogromnie polecam !

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Gra w paintball w okolicy Lublina realizowana jest na terenie pola paintballowego w Borkowiźnie. Rywalizacja pomiędzy dwoma zespołami trwa około 2 godzin. Uczestnik otrzymuje odzież ochronną, maskę oraz marker z amunicją.

Komu podarować grę w paintball?

  • każdemu mężczyźnie
  • przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób
  • każdej osobie lubiącej aktywność i kreatywną rozrywkę
  • osobie lubiącej militaria

Atrakcja

Gra w paintball w okolicy Lublina to okazja do świetnej zabawy w gronie najbliższych. Gra w paintball realizowana jest pomiędzy dwoma zespołami, które rywalizują między sobą zgodnie z obranym scenariuszem. Każdy uczestnik otrzymuje marker oraz 200 kulek kolorowej amunicji, odzież ochronną i maskę. Gra realizowana jest na terenie specjalnie zagospodarowanego pola paintballowego w Borkowiźnie.

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwoma przeciwnymi drużynami. 

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

Gra w zespole

Gra w paintball zawsze realizowana jest w grupie. Dlatego w przypadku pojedynczej osoby lub niewielkiej grupy, uczestnicy przyłączeni zostaną do innego zespołu. 

Miejsce realizacji

Gra w paintball realizowana jest na terenie pola w Borkowiźnie, które zostało specjalnie zagospodarowane na rzecz militarnej rozgrywki. Poligon wyposażony został w wiele elementów, stanowiących przeszkody, miejsca ukrycia, czy punkty obserwacyjne. Na terenie pola paintballowego znajdują się m.in.: stary samochód, opony, beczki, ścianki z drewnianych palet.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • gra w paintball to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
  • grę można zrealizować z przyjaciółmi
  • gra w paintball to najlepsza forma integracji
  • to świetna zabawa!

 

Czytaj więcej
Ilość osób:  1 osoba

Cena: 60 zł

Ocena 

4/5
6