Gra w paintball – Kielce

3711

Gra w paintball w miejscowości Cedzyna zlokalizowanej ok. 10 km od Kielc. W zależności od wybranej opcji, gra przeznaczona jest dla 1, 2, 4 lub 10 osób. Gra w paintball trwa ok. 2 godziny.

Komu podarować grę w paintball?

 • Miłośnikom militarnych przygód
 • Osobom, które dobrze czują się w grach zespołowych
 • Każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas

Paintball

Paintball to rodzaj militarnej, grupowej rozgrywki. Uczestnicy odgrywają scenariusz pozorowanej walki przy użyciu markerów – sprzętu przypominającego broń, który pod wpływem sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla strzela kolorowymi kulkami z farbą. Gra prowadzona jest pomiędzy dwiema przeciwnymi drużynami.

Gra w paintball w Kielcach

Gra w paintball odbędzie się na specjalnie przygotowanym terenie, obfitującym w różnego rodzaju przeszkody i kryjówki, które dodatkowo uatrakcyjnią grę. Tak przygotowane pole paintballowe umożliwia odegranie wielu różnych scenariuszy. Każdy uczestnik zostanie odpowiednio przygotowany do gry – otrzyma kompletny strój oraz sprzęt, a także dowie się, jak posługiwać się bronią. Gra odbędzie się w miejscowości Cedzyna, ok. 10 km od Kielc i potrwa ok. 2 godziny. Paintball to gra zespołowa, która uczy współpracy, dając przy tym wiele pozytywnych emocji.

Bezpieczeństwo

Każdy uczestnik gry zostaje zapoznany z regulaminem, obowiązującym na polu paintballowym, a także wyposażony zostanie w odpowiedni ubiór i sprzęt. Posiadanie kompletnego zabezpieczenia – maski chroniącej wzrok i słuch, odzieży ochronnej, wygodnego, pełnego obuwia oraz przestrzeganie zasad bezpiecznej gry gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie rozgrywek. Należy pamiętać, by pod żadnym pozorem nie zdejmować maski ochronnej, ponieważ jest ona najważniejszym elementem wyposażenia gracza. Minimalna odległość oddania strzału wynosi 1 m. W celu uniknięcia bolesnych uderzeń należy zachować bezpieczną odległość – minimum 6 metrów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarzasz okazję do spędzenia czasu w ciekawy sposób
 • Podarujesz prezent w postaci przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
 • Gra w paintball to dobra forma integracji

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 61 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Marines Paintball, Cedzyna 207A, ok. 10 km od Kielc

 • Czas trwania

  2 godziny

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu). W takim wypadku zarezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, którego nie boimy się ubrudzić.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.

 • Informacje dodatkowe

  Organizator zapewnia sprzęt niezbędny do gry. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzedzenia. Możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu - 100 kulek/15 zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product