Gra w paintball dla 10 osób – Rumia

Lubisz aktywnie spędzać czas? Jesteś zwolennikiem gier zespołowych? Zabierz swoich bliskich i stoczcie niezapomniany pojedynek podczas gry w paintball. Paintball to fantastyczna forma rozrywki. Pozwala rozładować pokłady energii i uczy współpracy. W dodatku jest grą niezwykle emocjonującą. Paintball w Rumi z pewnością dostarczy Wam sporej dawki adrenaliny. Każdy z Was wcieli się w rolę stratega. Momentami poczujecie się niczym żołnierze, a specjalnie przygotowane pole bitwy pozwoli Wam w pełni identyfikować się z prawdziwymi wojownikami. Przestrzeń przeznaczona do gry w paintball w Rumi jest niezwykle zróżnicowana. Sąsiaduje z terenem byłej jednostki wojskowej, co czyni ją jeszcze bardziej klimatyczną. Pole bitwy podzielone jest na obszar pełen przeszkód i kryjówek oraz na przestrzeń ich pozbawioną, co umożliwia bezpośredni i szybki atak przeciwnika! Dla miłośników naturalnych warunków został wyznaczony także obaszar leśny, pełen naturalnych barier takich jak zwalone drzewa czy też barykady z gałęzi. Na miejscu zostaniecie wyposażeni w niezbędny ekwipunek: kombinezony, maski oraz markery. Nie czekajcie dłużej! Weźcie udział w prawdziwej paintball'owej bitwie! Ta gra zespołowa z pewnością zintegruje Waszą grupę jeszcze bardziej.  

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Pole paintballowe w Rumi.

 • Czas trwania

  2 godziny.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku rezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie, którego nie boimy się ubrudzić. Cały potrzebny sprzęt zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny dla osób powyżej 14 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Prezent realizowany od marca do października.

#kamil_2000

jestem mega zadowolony. czułem się jak na wyprawie wojskowej. musicie przekonać się sami jaka to adrenalina i zabawa. polecam wszystkim z czystym sumieniem. 5/5 !

#Rafl89

wymyśliliśmy to jako jeden z prezentów na wieczór kawalerski. wybiegaliśmy się jak za dzieciaka:) świetne dobrane miejsce jak na taką zabawę, dopracowane było wszystko, a wiecie jak To jest, rzadko się to zdarza.cena po podzieleniu wyszła też niska. prezent był strzałem w 10. pozdrawiam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności