Gra w paintball dla 10 osób – Rumia

3711

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów oraz urządzeń zbliżonych działaniem do broni pneumatycznej, które przy pomocy sprężonego dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą spożywczą. Trafienie przeciwnika oznacza jego eliminację z dalszej gry.

Dla kogo Gra w paintball dla 10 osób będzie odpowiednim prezentem?

 • dla zgranej ekipy przyjaciół, którzy uwielbiają razem aktywnie spędzać czas
 • dla pracowników firmy, którzy tworzą zespół w pracy
 • dla kolegów i koleżanek jako impreza urodzinowa

Gra w Paintball

Gra w Paintball dla 10 osób to nie lada wyzwanie. Gra toczy się na specjalnie przygotowanym terenie, obfitującym w wiele przeszkód, które przydają się podczas rozgrywki. Każdy uczestnik zostanie odpowiednio przygotowany – otrzyma niezbędny strój, sprzęt, kask z maską ochronną oraz zostanie przeszkolony przez instruktora. Nad przebiegiem zabawy będzie czuwał instruktor. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w zestaw 200 kulek. Możliwe jest dokupienie dodatkowych nabojów na miejscu.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem przebiegu gry będzie czuwała wykwalifikowana kadra. Każdy z uczestników zostanie odpowiednio przeszkolony, zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz wyposażony w odpowiedni strój. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom istnieje przyjęta prędkość wylotowa kuli – 91,5 m/s. Powyżej tej prędkości wylotowej gra jest zabroniona. Poza terenem gry na lufę nakładane są specjalne zabezpieczenia, które mają chronić uczestników od przypadkowego strzału.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to idealny pomysł na spędzenie wspólnie czasu w większym gronie (np. podczas wieczoru kawalerskiego)
 • to gotowa i niezwykła przygoda, która zostanie w pamięci na długo
 • prezent obejmuje wejście dla 10 osób, które można samemu dobrać, nie trzeba czekać aż zbierze się odpowiednia liczba uczestników do przeprowadzenia gry
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 62 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Pole paintballowe w Rumi.

 • Czas trwania

  2 godziny.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku rezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór sportowy, militarny, przygotowany na zabrudzenia. Organizator zapewnia niezbędny sprzęt.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny dla osób powyżej 14 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Prezent realizowany od marca do października.

#kamil_2000

jestem mega zadowolony. czułem się jak na wyprawie wojskowej. musicie przekonać się sami jaka to adrenalina i zabawa. polecam wszystkim z czystym sumieniem. 5/5 !

#Rafl89

wymyśliliśmy to jako jeden z prezentów na wieczór kawalerski. wybiegaliśmy się jak za dzieciaka:) świetne dobrane miejsce jak na taką zabawę, dopracowane było wszystko, a wiecie jak To jest, rzadko się to zdarza.cena po podzieleniu wyszła też niska. prezent był strzałem w 10. pozdrawiam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product