Gra w paintball dla 10 osób – Rumia

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

2 godziny.

Lokalizacja

Pole paintballowe w Rumi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku rezerwujemy inny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Ubiór sportowy, militarny, przygotowany na zabrudzenia. Organizator zapewnia niezbędny sprzęt.

Wymagania

Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających. Prezent dostępny dla osób powyżej 14 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Prezent realizowany od marca do października.

Ważność vouchera

365

2020-07-10
5/5

paintball

Świetna sprawa na spotkanie z kumplami albo wypad integracyjny z pracy!

2015-04-16
5/5

.

jestem mega zadowolony. czułem się jak na wyprawie wojskowej. musicie przekonać się sami jaka to adrenalina i zabawa. polecam wszystkim z czystym sumieniem. 5/5 !

2015-03-27
5/5

GENIALNE!

wymyśliliśmy to jako jeden z prezentów na wieczór kawalerski. wybiegaliśmy się jak za dzieciaka:) świetne dobrane miejsce jak na taką zabawę, dopracowane było wszystko, a wiecie jak To jest, rzadko się to zdarza.cena po podzieleniu wyszła też niska. prezent był strzałem w 10. pozdrawiam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

11.09.2020

Czy byłaby opcja rozdzielenia vouchera w razie, gdyby jednak grupy miały być dwie pięcioosobowe?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Prezent obejmuje wejście dla 10 osób, które można samemu dobrać, nie trzeba czekać aż zbierze się odpowiednia liczba uczestników do przeprowadzenia gry.

08.08.2020

Dzień dobry, czy to nie będzie problem jak kilku uczestników będzie miało kamerki gopro? Oraz czy przez kilkanaście minut nad obszarem gry latałby dron?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, kamerki Go Pro nie są przeszkodą i jak najbardziej można je mieć podczas rozgrywki. Co do drona - jest to kwestia do ustalenia z organizatorem tuż przed rozpoczęciem rozgrywki, w dużym stopniu zależna od warunków atmosferycznych i bezpieczeństwa uczestników.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Paintball – rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów oraz urządzeń zbliżonych działaniem do broni pneumatycznej, które przy pomocy sprężonego dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą spożywczą. Trafienie przeciwnika oznacza jego eliminację z dalszej gry.

Dla kogo Gra w paintball dla 10 osób będzie odpowiednim prezentem?

  • dla zgranej ekipy przyjaciół, którzy uwielbiają razem aktywnie spędzać czas
  • dla pracowników firmy, którzy tworzą zespół w pracy
  • dla kolegów i koleżanek jako impreza urodzinowa

Gra w Paintball

Gra w Paintball dla 10 osób to nie lada wyzwanie. Gra toczy się na specjalnie przygotowanym terenie, obfitującym w wiele przeszkód, które przydają się podczas rozgrywki. Każdy uczestnik zostanie odpowiednio przygotowany – otrzyma niezbędny strój, sprzęt, kask z maską ochronną oraz zostanie przeszkolony przez instruktora. Nad przebiegiem zabawy będzie czuwał instruktor. Każdy z uczestników zostanie wyposażony w zestaw 200 kulek. Możliwe jest dokupienie dodatkowych nabojów na miejscu.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem przebiegu gry będzie czuwała wykwalifikowana kadra. Każdy z uczestników zostanie odpowiednio przeszkolony, zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz wyposażony w odpowiedni strój. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom istnieje przyjęta prędkość wylotowa kuli – 91,5 m/s. Powyżej tej prędkości wylotowej gra jest zabroniona. Poza terenem gry na lufę nakładane są specjalne zabezpieczenia, które mają chronić uczestników od przypadkowego strzału.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • to idealny pomysł na spędzenie wspólnie czasu w większym gronie (np. podczas wieczoru kawalerskiego)
  • to gotowa i niezwykła przygoda, która zostanie w pamięci na długo
  • prezent obejmuje wejście dla 10 osób, które można samemu dobrać, nie trzeba czekać aż zbierze się odpowiednia liczba uczestników do przeprowadzenia gry
Czytaj więcej

Cena: 550 zł

P0001109

Ocena 

5/5
3