Flyride

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Lot zapoznawczy na Flyride realizowany w wybranej lokalizacji trwa 30 minut. Lot nad wodą odbywa się w obecności instruktora.

Komu podarować Lot nad wodą – Flyride?

  • Miłośnikowi przygód i nowych wyzwań
  • Każdemu, kto lubi atrakcje w wodzie
  • Osobie, która interesuje się nowościami w dziedzinie sportu

Flyride

Flyride wywodzi się ze sportu wodnego, który polega na locie nad wodą w odrzutowych butach – Flyboard. Różnica polega na tym, że uczestnik unosi się nad wodą przy użyciu stabilnej konstrukcji przypominającej motorówkę. Flyride jest najbezpieczniejszym i najbardziej stabilnym urządzeniem, które umożliwia lot na wysokość nawet 10 metrów. Osoba obdarowana nie będzie miała problemu z utrzymaniem równowagi, od pierwszych minut będzie w pełni cieszyć się atrakcją. Głównym napędem Flyride jest turbina skutera wodnego, której zadaniem jest zasysanie wody i tłoczenie jej przez rurę do specjalnych dysz zamocowanych w stelażu. 

Bezpieczeństwo

Uczestnik zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask, które amortyzują każdy kontakt z taflą wody. Dodatkowo kamizelka piankowa zapewnia wyporność, dzięki czemu uczestnik nawet pomimo zanurzenia pod wodą, bezproblemowo wypływa na powierzchnię tafli wody. Aby realizacja przebiegła bezproblemowo zalecamy korzystanie z atrakcji osobom, które obyte są z wodą oraz posiadają podstawową umiejętność pływania. Realizacja odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Szkolenie

Przed wypłynięciem na teren zbiornika wodnego uczestnik zostaje zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się na FlyBoard, regułami komunikacji z instruktorem i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Lot realizowany jest z dala od linii brzegowej, strefy kąpieli oraz innych urządzeń wodnych. Odpowiednia odległość gwarantuje też optymalną głębokość zbiornika wodnego.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełni marzenie zarówno miłośników sportów wodnych, jak i powietrznych
  • Stworzy okazję do przeżycia czegoś wyjątkowego
  • Osoba obdarowana spróbuje swoich sił na oryginalnym i wyjątkowym urządzeniu – Flyride
Czytaj więcej

Cena od: 699 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny