Nurkowanie – Katowice

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs nurkowania trwa ok. 1,5 godziny. Kurs podzielony jest na część teoretyczną (ok 30 minut) oraz praktyczną (ok -60 minut).

Lokalizacja

Basen w Będzinie, Bytomiu lub Dąbrowie Górniczej.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki, ręcznik.

Wymagania

Podstawowa umiejętność pływania. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe, wypożyczenie sprzętu na czas zajęć oraz opłatę za wstęp na basen/zbiornik. Nauka realizowana w małych grupach. Uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcia.

Opinie (4)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-07-05

Super zajęcia,
Prowadzący szkoli w bardzo dokładny sposób

2021-04-14

Podarowałam przyjacielowi na urodziny naukę nurkowania, był zachwycony z prezentu, od dawna marzyło mu się zostać płetwonurkiem ale nie był pewny czy to dla niego! Nauka nurkowania pomogła mu podjąć decyzje

2019-09-12

Pierwszy raz byliśmy na nurkowaniu. Dostałam voucher na osiemnastkę, bałam się sama więc namówiłam mojego chłopaka. Nurkowanie to dziwne uczucie. Marzę żeby nurkować na jakieś rafie z kolorowymi rybkami :)

Dodaj Opinię

Nurkowanie – Katowice

FAQ

12.07.2019

Dziecko od ktorego roku moglo by skorzystać?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Najważniejsza jest tutaj umiejętność pływania. Z atrakcji korzystają dzieci w wieku od 7-8 roku życia. Konieczna jest zgoda opiekuna lub jego obecność.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Kurs nurkowania dla początkujących realizowany na basenie w Mysłowicach, Dąbrowie Górniczej lub Bytomiu. Nauka podzielona jest na dwa etapy - półgodzinne szkolenie teoretyczne i godzinne ćwiczenia w wodzie. Uczestnik na czas zajęć otrzymuje niezbędny sprzęt.

Komu można podarować naukę nurkowania?

 • Miłośnikowi nowych wyzwań
 • Każdemu, kto lubi atrakcje i sporty wodne
 • Osobie, która chciałaby zrobić kurs płetwonurkowy, ale nie jest pewna tej decyzji

Atrakcja

Kurs nurkowania to okazja do tego, by wejść do wody i doświadczyć czym w rzeczywistości jest nurkowanie. Nauka nurkowania realizowana jest w dwóch etapach – teoretycznym i praktycznym. Podczas 30-minutowego szkolenia teoretycznego uczestnik zaznajomi się ze sprzętem, jego budową i obsługą, zasadami bezpiecznego nurkowania oraz sposobami podwodnej komunikacji. Część praktyczna trwa 60 minut, obejmuje zajęcia basenowe, ćwiczenia pod wodą – czyli wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Kurs nurkowania realizowany jest pod nadzorem instruktora. Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowe zdjęcia.

Miejsce realizacji

Kurs nurkowania realizowany jest na terenie krytych basenów w Bytomiu, Dąbrowie Górniczej lub Mysłowicach. Konkretne miejsce realizacji wybierane jest na etapie rezerwacji.

Bezpieczeństwo

Nauka realizowana jest na basenie, gdzie nadzór sprawują ratownicy. Zajęcia pod wodą poprzedzone są szkoleniem teoretycznym, podczas którego kursanci poznają sprzęt, jego obsługę oraz zasady komunikacji podwodnej. Organizatorem nauki jest Centrum Nurkowe SoniaDiver, szkolące według standardów największej, światowej organizacji PADI (Profesional Association of Diving Instructor). Kurs przeprowadza instruktorka Sonia Borkowska, związana z nurkowaniem od 17 roku życia. Posiada uprawnienia: instruktora PADI MSDT 651746, AOWSI 53106, Pierwszej Pomocy Przedmedycznej EFR, ratownika WOPR, płetwonurka P3 CMAS.

Przeciwwskazania

 • Brak umiejętności pływania
 • Problemy zdrowotne z układem krążenia i oddechowym

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu i miejsca realizacji 
 2. Szkolenie teoretyczne i dobór sprzętu (30 minut)
 3. Lekcja praktyczna - nurkowanie (60 minut)
 4. Podsumowanie realizacji
 5. Oczekiwanie na pamiątkowe zdjęcia z kursu – pod wodą i w trakcie szkolenia, zdjęcia przesyłane są drogą elektroniczną w ciągu 2-3 dni roboczych
 6. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych
 7. Możliwość kontynuowania nauki – wykupienie i realizowanie kursu OWD (Open Water Diver)

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Dajesz możliwość spełnienia marzeń i poznania świata podwodnego
 • Podarujesz niezapomniane doświadczenie
 • Spełnisz marzenie miłośnika sportów wodnych

 

pinezka
Katowice  - kliknij żeby zmienić

Katowice   (zmień)

Cena:

Cena: 155 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0000253