Poznaj Nurkowanie – Trójmiasto

Kurs nurkowania w Trójmieście składający się z półgodzinnego szkolenia teoretycznego oraz około godzinnych ćwiczeń w wodzie basenu lub jeziora Kłodno. Prezent zawiera opiekę instruktorską, wypożyczenie sprzętu, materiały szkoleniowe.

Komu można podarować naukę nurkowania?

 • Miłośnikowi nowych wyzwań
 • Każdemu, kto lubi atrakcje i sporty wodne
 • Osobie, która chciałaby zrobić kurs płetwonurkowy, ale nie jest pewna tej decyzji

Atrakcja

Lekcja nurkowania w Trójmieście to niepowtarzalna okazja, by odkryć głębię wód i rozpocząć przygodę w podwodnym świecie. Kurs nurkowania w Trójmieście przeprowadzany jest przez doświadczonych instruktorów Centrum Nurkowego „Tryton”. Kurs jest dwuetapowy. Część pierwszą stanowi półgodzinne szkolenie teoretyczne, które obejmuje zagadnienia związane z komunikacją podwodną, sprzętem i wyposażeniem każdego nurka oraz podstawowymi zasadami bezpieczeństwa podczas nauki. Drugim etapem są 45-60 -minutowe zajęcia praktyczne, podczas których kursanci nurkują przy asyście instruktora. Nauka realizowana jest w wodach krytej pływalni lub przy sprzyjających warunkach atmosferycznych również w otwartym zbiorniku – jeziorze Kłodno.

Miejsce realizacji

Kurs nurkowania realizowany jest na basenie START w gdańskim Wrzeszczu lub krytej pływalni przy Hotelu Gdynia. Ponad to w okresie wakacyjnym naukę można realizować w bazie nurkowej szkoły Tryton w Chmielnie. Baza nad jeziorem Kłodno powstała w roku 2000. W jeziorze zatapiane są przeróżne konstrukcje, które tworzą podwodny plan nurkowy. Elementy zatapiane są na maksymalną głębokość 7 metrów i sprawiają, że teren staje się bardziej atrakcyjny.

Bezpieczeństwo

Nauka nurkowania realizowana jest w certyfikowanym Centrum Nurkowym „Tryton”, szkolącym według standardów największej, światowej organizacji PADI (Profesional Association of Diving Instructor). Centrum nurkowe Tryton powstało w roku 1995 i prowadzi swoją działalność nieprzerwalnie, szkoląc tysiące osób. Jest to największa szkoła nurków i płetwonurków w województwie pomorskim, dysponująca własną bazą nurkową. Instruktorzy to pasjonaci, ale i zawodowcy. Do największych osiągnięć można zaliczyć organizację konferencji Naukowej BalticTech czy eventu DivingDay.

Przeciwwskazania

 • Brak umiejętności pływania
 • Problemy zdrowotne z układem krążenia i oddechowym

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji (kurs realizowany w grupie)
 2. Szkolenie teoretyczne i dobór sprzętu (30 minut)
 3. Lekcja praktyczna - nurkowanie (45-60 minut)
 4. Podsumowanie realizacji
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych
 6. Możliwość kontynuowania nauki – wykupienie i realizowanie kursu OWD

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Dajesz możliwość spełnienia marzeń i poznania świata podwodnego
 • Podarujesz niezapomniane doświadczenie
 • Spełnisz marzenie miłośnika sportów wodnych
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Basen Start w Gdańsku-Wrzeszczu lub basen Hotelu Gdynia, opcjonalnie Jezioro Kłodno w Chmielnie

 • Czas trwania

  Kurs nurkowania trwa ok. 1,5 godziny. Kurs podzielony jest na część teoretyczną (30 minut) oraz praktyczną (45-60 minut).

 • Pogoda

  W przypadku realizacji na terenie basenu warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Nauka w wodach zbiorników wodnych wyłącznie w miesiącach ciepłych.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Strój kąpielowy, klapki, ręcznik.

 • Wymagania

  Podstawowa umiejętność pływania, wypełnienie formularza medycznego przed zajęciami. Wiek uczestnika min. 10 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów lub być pod ich opieką.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje: opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe, wypożyczenie sprzętu na czas zajęć oraz opłatę za wstęp na basen/zbiornik. Nauka realizowana w małych grupach. Uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcia.

#Amanda

Bardzo fajne zajęcia, przyjazna atmosfera, trochę stresu na początku, ale i duże podekscytowanie :) ciesze się, że zajęcia były na basenie, czułam się dzięki temu bezpiecznie.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności