Nurkowanie – Trójmiasto

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs nurkowania trwa ok. 1,5 godziny. Kurs podzielony jest na część teoretyczną (30 minut) oraz praktyczną (45-60 minut).

Lokalizacja

Pływalnia kryta Gdańsk Chełm lub inna wskazana przez instruktora, opcjonalnie Jezioro Kłodno w Chmielnie

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku realizacji na terenie basenu warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Nauka w wodach zbiorników wodnych wyłącznie w miesiącach ciepłych.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki, ręcznik.

Wymagania

Podstawowa umiejętność pływania, wypełnienie formularza medycznego przed zajęciami. Wiek uczestnika min. 10 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców/opiekunów lub być pod ich opieką.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe, wypożyczenie sprzętu na czas zajęć oraz opłatę za wstęp na basen/zbiornik. Nauka realizowana w małych grupach. Uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcia.

Opinie (6)

2021-08-30

Najlepszy prezent jaki dostałem od rodziców. Na pewno chcę jeszcze raz!

2021-08-30

Najlepszy prezent jaki dostałem od rodziców. Na pewno chcę jeszcze raz!

2021-04-16

Polecam każdemu, kto lubi wyzwania i nowe przygody! Świetny prezent jaki dostałem od znajomych

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Nurkowanie – Trójmiasto

FAQ

29.08.2020

Czy astma jest przeciwwskazaniem do kursu ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Przeciwwskazania do nurkowania: epilepsja, choroby płuc i układu oddechowego, choroby serca, problemy z uszami lub błędnikiem, niektóre choroby oczu. 

04.07.2020

Witam, na jakiej głębokości odbywa się kurs?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W przypadku nurkowania w otwartym zbiorniku wodnym obiekty zanurzone są maksymalnie na głębokości 7m, taka jest więc maksymalna głębokość, na której odbywa się kurs. 

19.06.2020

Dzień dobry, w jakich miesiącach można umówić się na pływanie na jeziorze? To znaczy czy ciepły październik też ujdzie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, standardowo jest to okres od maja do października, jeżeli jednak warunki pogodowe są złe i jest zimno to szkolenie przenoszone jest na basen. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Kurs nurkowania w Trójmieście składający się z półgodzinnego szkolenia teoretycznego oraz około godzinnych ćwiczeń w wodzie basenu lub jeziora Kłodno. Prezent zawiera opiekę instruktorską, wypożyczenie sprzętu, materiały szkoleniowe.

Komu można podarować naukę nurkowania?

 • Miłośnikowi nowych wyzwań
 • Każdemu, kto lubi atrakcje i sporty wodne
 • Osobie, która chciałaby zrobić kurs płetwonurkowy, ale nie jest pewna tej decyzji

Atrakcja

Lekcja nurkowania w Trójmieście to niepowtarzalna okazja, by odkryć głębię wód i rozpocząć przygodę w podwodnym świecie. Kurs nurkowania w Trójmieście przeprowadzany jest przez doświadczonych instruktorów Centrum Nurkowego „Tryton”. Kurs jest dwuetapowy. Część pierwszą stanowi półgodzinne szkolenie teoretyczne, które obejmuje zagadnienia związane z komunikacją podwodną, sprzętem i wyposażeniem każdego nurka oraz podstawowymi zasadami bezpieczeństwa podczas nauki. Drugim etapem są 45-60 -minutowe zajęcia praktyczne, podczas których kursanci nurkują przy asyście instruktora. Nauka realizowana jest w wodach krytej pływalni lub przy sprzyjających warunkach atmosferycznych również w otwartym zbiorniku – jeziorze Kłodno.

Miejsce realizacji

Kurs nurkowania realizowany jest na krytej pływalni Chełm w Gdańsku lub innej wskazanej przez instruktora. Ponad to w okresie wakacyjnym naukę można realizować w bazie nurkowej szkoły Tryton w Chmielnie. Baza nad jeziorem Kłodno powstała w roku 2000. W jeziorze zatapiane są przeróżne konstrukcje, które tworzą podwodny plan nurkowy. Elementy zatapiane są na maksymalną głębokość 7 metrów i sprawiają, że teren staje się bardziej atrakcyjny.

Bezpieczeństwo

Nauka nurkowania realizowana jest w certyfikowanym Centrum Nurkowym „Tryton”, szkolącym według standardów największej, światowej organizacji PADI (Profesional Association of Diving Instructor). Centrum nurkowe Tryton powstało w roku 1995 i prowadzi swoją działalność nieprzerwalnie, szkoląc tysiące osób. Jest to największa szkoła nurków i płetwonurków w województwie pomorskim, dysponująca własną bazą nurkową. Instruktorzy to pasjonaci, ale i zawodowcy. Do największych osiągnięć można zaliczyć organizację konferencji Naukowej BalticTech czy eventu DivingDay.

Przeciwwskazania

 • Brak umiejętności pływania
 • Problemy zdrowotne z układem krążenia i oddechowym

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji (kurs realizowany w grupie)
 2. Szkolenie teoretyczne i dobór sprzętu (30 minut)
 3. Lekcja praktyczna - nurkowanie (45-60 minut)
 4. Podsumowanie realizacji
 5. Emocjonujące opowieści w gronie znajomych
 6. Możliwość kontynuowania nauki – wykupienie i realizowanie kursu OWD

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Dajesz możliwość spełnienia marzeń i poznania świata podwodnego
 • Podarujesz niezapomniane doświadczenie
 • Spełnisz marzenie miłośnika sportów wodnych
Czytaj więcej

Cena: 199 zł

Opcja BEZ ENDU
19,90 zł

Wykonawca:

CN Tryton
CN Tryton

Opinie w Google:

5 wynik z 240 ocen
 • Krzysztof Pietron
  Krzysztof Pietron

  Fachowa szkoła i bardzo przyjazna a jednocześnie turbo profesjonalna kadra prawdziwych zapaleńców. Widać że to co robią to nie tylko praca a pełną gębą pasja i styl życia. Nauczą, doradzą, przeszkolą, wszystko w kontrolowany i bezpieczny sposób nawet dla kompletnie zielonych, bardzo polecam!

 • Marcin Pawełczyk
  Marcin Pawełczyk

  Jeśli Centrum Nurkowe w Trójmieście to na pewno Tryton, wszystko na miejscu, przesympatyczna obsługa i ekspresowe usługi polecam!

 • Karolina Czyż
  Karolina Czyż

  Byłam z Trytonem na Filipinach. Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji i profesjonalizmu całego zespołu. Na miejscu była z nami Paula, interesowała się każdym z uczestników, czy to nurkowym czy tez nie, czy każdy jest zadowolony i czegoś nie brakuje. Jeden z naszych kompanów wylądował na kilka dni w szpitalu, nie został pozostawiony sam sobie. Każdy w pełni czuł się zaopiekowany. Człowiek nawet jakby chciał się do czegoś przyczepić to nie miał do czego. Mam porównanie z innymi wyjazdami zorganizowanymi i w porównaniu do Trytona to jest przepaść. Wyjazd z nimi to sama przyjemność, na pewno jeszcze skorzystam.

 • Tomasz Sikorski
  Tomasz Sikorski

  Bardzo polecam, bardzo fajna drużyna ludzi, którzy są naprawdę pomocni. Przeszedłem kilka kursów (z Waldkiem, Wadymem, Ireną) i jest bardzo zadowolony, zarazili mnie bakcylem nurkowania. Szkolenie wrakowe z Ireną

 • Jaroslaw Wyrzykowski
  Jaroslaw Wyrzykowski

  Rewelacyjna szkoła, bezpiecznie , przyjaźnie super prowadzący . czuje się zadbany wyszkolony i pewny na wyjazd Nurkowy który zresztą polecam bo to kolejna przygoda. Tym razem Galapagos. Zachęcam do wyjazdu :) kolejny pkt na liście marzeń do spełnienia , trzymajcie kciuki :)

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000254