Nurkowanie – Warszawa

(7)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Czas trwania

Kurs nurkowania trwa ok. 3 godziny. Kurs podzielony jest na część teoretyczną (90 minut) oraz praktyczną (45 minut). Realizacja kończy się omówieniem zajęć (30 minut).

Lokalizacja

Basen Delfin, ul. Kasprzaka 1/3

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

W niektórych przypadkach w zależności od zarezerwowanego terminu osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała nurkowanie. Szczegóły ustalane w momencie rezerwacji.

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki, ręcznik.

Wymagania

Podstawowa umiejętność pływania. Minimalny wiek 10 lat. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: opiekę instruktorską, materiały szkoleniowe, wypożyczenie sprzętu na czas zajęć oraz opłatę za wstęp na basen.

Opinie (7)

2021-04-11

uwielbiam pływać i zawsze chciałam spróbować nurkowania, voucher już zamówiony, teraz czekam na możliwość realizacji i już nie mogę się doczekać!

2021-03-26

Kupiłam przyjaciółce kurs nurkowania bo zawsze lubiła nowe wyzwania i przygody, to był idealny prezent dla niej.

2020-09-25

nurkowanie to od jutra moja pasja

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Nurkowanie – Warszawa

FAQ

16.11.2016

Jakie są warunki skorzystania z prezentu? Chodzi mi o ustalenie czasu i dnia kursu - jak się to odbywa i w jakich godzinach, dniach jest to możliwe? Czy są to zajęcia grupowe?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W celu uzgodnienia terminu realizacji należy zgłosić sie najpóźniej na tydzień przed planowanym terminem realizacji do działu rezerwacji tel 600 763 700. Realizacje odbywają się na Basenie Delfin, ul. Kasprzaka 1/3. Program zawiera: część teoretyczna – około 30 minut, część praktyczna – około 60 minut, sprzęt nurkowy na czas zajęć, opiekę wykwalifikowanego instruktora.Trwa ok. 1,5 godziny. Krótki wprowadzenie teoretyczne wraz z praktyką odbywa się na 1 spotkaniu. Zajęcia odbywają się w grupach we wtorki i w czwartki w godzinach wieczornych.

16.02.2016

Witam, mam pytania odnośnie prezentu "Poznaj nurkowanie w Warszawie": 1. Na jakim basenie odbywa się nurkowanie? 2. Chciałabym się upewnić: nurkowanie odbywa się z całym osprzętem czyli m.in. automat oddechowy, butla itd? 3. Czy na realizację prezentu wyznaczone są jakieś konkretne dni i godziny? Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Realizacja prezentu odbywa się na Basenie Foka, ul. Esperanto 5. Nurkowanie realizowane są z pełnym osprzętem. Zajęcia odbywają się we wtorki i środy o godzinie 18.30. 

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Kurs nurkowania realizowany na warszawskiej pływalni Delfin w godzinach 18:30 - 21:30. Nauka trwa 3 h i podzielona jest na trwającą 1,5 h część teoretyczną, 45 minut pływania oraz 30 minutowe omówienie zajęć. Uczestnik na czas zajęć otrzymuje niezbędny sprzęt.

Komu można podarować naukę nurkowania?

 • Miłośnikowi nowych wyzwań
 • Każdemu, kto lubi atrakcje i sporty wodne
 • Osobie, która chciałaby zrobić kurs płetwonurkowy, ale nie jest pewna tej decyzji

Atrakcja

Kurs nurkowania w Warszawie to oferta dla osób początkujących, które pod opieką instruktora mogą rozpocząć naukę nurkowania. Kurs nurkowania rozpoczyna się od 1,5 h części teoretycznej, podczas której uczestnicy poznają podstawowe informacje dotyczące sprzętu, sposobów oddychania pod wodą i komunikacji podwodnej, która zastępuje mowę. Kursanci wyposażeni w kompletny sprzęt ABC schodzą pod wodę i podczas 45 minutowych zajęć praktycznych wykonują szereg ćwiczeń.

Miejsce realizacji

Kurs nurkowania realizowany jest na głębokich wodach krytej pływalni Delfin w Warszawie.

Bezpieczeństwo

Nauka realizowana jest na krytym basenie, gdzie nadzór sprawują ratownicy. Zajęcia pod wodą poprzedzone są szkoleniem teoretycznym, podczas którego kursanci poznają sprzęt, jego obsługę oraz zasady komunikacji podwodnej. Kurs nurkowy organizuje Centrum Nurkowe Underwater, które funkcjonuje od roku  1998. Kadrę  warszawskiego centrum nurkowego tworzą instruktorzy nurkowania organizacji PADI, TDI/SDI i IANTD. Każdy z instruktorów posiada co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie nurkowe.

Przeciwwskazania

 • Brak umiejętności pływania
 • Problemy zdrowotne z układem krążenia i oddechowym

Przebieg atrakcji

 • Ustalenie terminu realizacji (kurs realizowany w grupie)
 • Szkolenie teoretyczne i dobór sprzętu (90 minut)
 • Lekcja praktyczna - nurkowanie (45 minut)
 • Omówienie zajęć (30 minut)
 • Emocjonujące opowieści w gronie znajomych
 • Możliwość kontynuowania nauki – wykupienie i realizowanie kursu OWD

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Dajesz możliwość spełnienia marzeń i poznania świata podwodnego
 • Podarujesz niezapomniane doświadczenie
 • Spełnisz marzenie miłośnika sportów wodnych

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000075