Flyboard – ewolucje na wodzie w Radomiu

3611

Flyboard w Radomiu realizowany jest nad Zalewem Domaniowskim. Atrakcja w zależności od wybranej opcji trwa 15 lub 30 minut. Przed przystąpieniem do atrakcji, uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu.

Komu podarować lot nad wodą?

 • Przyjacielowi z Radomia, który uwielbia wodne atrakcje
 • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań
 • Każdej osobie, która preferuje aktywny wypoczynek

Flyboard

Napędem flyboard jest turbina skutera wodnego. Przyczepiony do niej 18 m wąż zasysa wodę i pod wpływem generowanego ciśnienia daje możliwość uniesienia człowieka na wysokość nawet 10 m. Początkowo utrzymanie równowagi wydaje się być trudne, jednak po upływie kilku pierwszych minut każdy realizuje już dłuższą sesję lotu nad wodą.

Bezpieczeństwo

Uczestnik zostaje wyposażony w kamizelkę asekuracyjną oraz kask, które amortyzują każdy kontakt z taflą wody. Dodatkowo kamizelka piankowa zapewnia wyporność, dzięki czemu uczestnik nawet pomimo zanurzenia pod wodą, bezproblemowo wypływa na powierzchnię tafli wody.

Szkolenie

Przed wypłynięciem na teren zbiornika wodnego uczestnik zostaje zapoznany z podstawowymi zasadami poruszania się na flyboard, regułami komunikacji z instruktorem i ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Instruktor zasiadający na skuterze wodnym manipuluje ciśnieniem wody zgodnie z umiejętnościami uczestnika. Instruktorzy to nie tylko specjaliści w dyscyplinie FLYBOARD, posiadają również kwalifikacje ratowników WOPR, dzięki czemu w sytuacji niepożądanej są w stanie natychmiastowo zareagować i udzielić pomocy.

Zalew Domaniowski

Zbiornik wodny zlokalizowany jest zaledwie 20 km od Radomia. Zalew Domaniów jest drugim co do wielkości oraz jednym z najczystszych zbiorników na terenie Mazowsza. Na terenie obiektu można skorzystać z kąpieliska z piaszczystą plażą oraz z atrakcji wodnych tj. flyboard, kajaki, żeglarstwo, windsurfing itp. W okolicy można także realizować wycieczki rowerowe na co pozwalają wyznaczone szlaki. W pobliżu funkcjonują także liczne miejsca noclegowe.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent w formie przeżyć
 • Flyboard to idealny pomysł na prezent dla miłośnika sportów wodnych
 • Dajesz możliwość zrealizowania lotu w oryginalnej postaci, tuż nad samą taflą wody

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 57 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Marina Domaniowska, Zalew Domaniowski (ok. 20 km od Radomia)

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do sierpnia (terminy ustalane są przez instruktorów). Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik zostanie wyposażeny w kamizelkę asekuracyjną.

#Tadeusz

Świetna zabawa, której nie mogę opisać. Wcale nie jest takie trudne w opanowaniu jak może się wydawać :). Warto spróbować za taką cenę PZDR

#basia

Nie wiedziałam, że w Radomiu mamy takie atrakcje!!! Dobrze, że byli instruktorzy bo nie wiedziałam jak tym sterować;) Ale dzięki nim szybko doszłam do wprawy i mogłam bawić się i skakać jak delfin! Polecam wszystkim i każdemu z osobna!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product