FlyBoard - ewolucje na wodzie w Radomiu

Flyboard który odbywa się w Radomiu nad Zalewem Domaniowskim to nowa dyscyplina sportów wodnych, która od niedawna staje się popularna również i w Polsce. Przygotowany do tego rodzaju atrakcji sprzęt umożliwia „latanie” nad powierzchnią wody, wykonywanie skoków delfina i pływanie pod wodą z dużą prędkością! Skomplikowane ewolucje w powietrzu również nie będą problemem dzięki butom, do których podłączona jest giętka rura która doprowadza ciśnienie wody i właśnie dzięki temu mechanizmowi unosimy się w powietrzu. Sercem całej maszyny to turbina skutera wodnego, do którego został podłączony wąż zasysający wodę, regulujący ciśnienie tak, że wyrzut wody umożliwia unoszenie się nad wodą. Dysze ciśnieniowe zostają przymocowane do naszych przedramion – więc wygląda to bardzo efektownie. Flyboard w Radomiu pozwala na wszelkiego rodzaju akrobacje, czy to wokół własnej osi, czy wzloty pod różnym kątem i nury do wody! Zabawa ta jest całkowicie bezpieczna! Nie warto dłużej zwlekać! Dzięki tej atrakcji poczujesz się jak ryba w wodzie!

Znany wszystkim Zalew Domaniowski dostarcza mocnych wrażeń, więc zaplanuj pobyt nad wodą w sposób inny niż dotychczas.

Płatnosci mobilne

Cena:

195 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.5/5

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
Prezent Marzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 35 lokalizacji

Prezent Marzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Marina Domaniowska.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od kwietnia do sierpnia (terminy ustalane są przez instruktorów). Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Uczestnik zostanie wyposażeny w kamizelkę asekuracyjną.

#Tadeusz

Świetna zabawa, której nie mogę opisać. Wcale nie jest takie trudne w opanowaniu jak może się wydawać :). Warto spróbować za taką cenę PZDR

#basia

Nie wiedziałam, że w Radomiu mamy takie atrakcje!!! Dobrze, że byli instruktorzy bo nie wiedziałam jak tym sterować;) Ale dzięki nim szybko doszłam do wprawy i mogłam bawić się i skakać jak delfin! Polecam wszystkim i każdemu z osobna!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności