Wodny JETPACK – lot nad wodą

3611

JetPack – co to takiego?

JetPack, to rodzaj plecaka odrzutowego, który dzięki połączeniu z turbiną skutera wodnego, pozwala wznosić się nad wodą nawet na wysokość 8 m i latać z prędkością sięgającą 40 km/h. JetPack połączony jest z turbiną skutera wodnego za pomocą długiej dyszy gdzie tłoczona jest woda, która wyrzucana pod ogromnym ciśnieniem unosi uczestnika ponad taflę wody. JetPack wbrew pozorom jest niezwykle łatwy i intuicyjny w obsłudze. Lot w pozycji siedzącej wpływa na komfort realizacji. To innowacyjna konstrukcja łącząca w sobie elementy powietrznej przygody w postaci lotu, jak i wodnego szaleństwa.

Bezpieczna, a zarazem niezwykle emocjonująca przygoda!

JetPack, to wspaniała atrakcja, która spełnia marzenia o lataniu, a także umożliwia przeżycie wyjątkowej, wodnej przygody. Lot nad wodą dostarcza wielu pozytywnych emocji. Jest świetną zabawą, która wywołuje uśmiech na twarzy każdego uczestnika, a także istnym szaleństwem z niemałą dozą adrenaliny. Podstawą dla bogatego pakietu emocji, jest przede wszystkim stuprocentowe bezpieczeństwo. Uczestnik zapięty jest w pasy bezpieczeństwa. Wyposażony zostaje także w kask oraz piankę, która amortyzuje każdy wpadek do wody i gwarantuje wyporność. Podczas lotu samodzielnie manipuluje ciśnieniem, dzięki czemu ma pełną kontrolę nad kierunkiem oraz wysokością lotu. Nad przebiegiem realizacji czuwa także instruktor, który zasiada na skuterze i w każdej chwili służy pomocą i dobrą wskazówką.

Podaruj emocje w prezencie!

Wybierz odpowiednią lokalizacje, wykup voucher na lot nad wodą i podaruj bliskiej osobie w prezencie niecodzienne emocje! Wodny JetPack z pewnością zadowoli każdego miłośnika wodnych przygód. Gwarantujemy, iż chwile spędzone nad jednym z polskich zbiorników wodnych będą wspominane przez lata.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Cena od:

170.000022000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

170.000022000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - W powietrzu

Kup w zestawie 35 lokalizacji

PrezentMarzeń - W powietrzu349 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Czas trwania zależny od wybrania poszczególnego wariantu czasowego.

 • Pogoda

  Realizacje od kwietnia/maja do września. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy (dla kobiet jednoczęściowy) oraz ręcznik. Organizator zapewnia piankę, kamizelkę asekuracyjną oraz kask.

 • Wymagania

  rezent dostępny dla uczestników od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna oraz obecność jednego z nich podczas realizacji. Wymagana jest umiejętność pływania. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu, środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Max. waga uczestnika to 150 kg.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#grzegorz

jak dlugo trwa jeden taki ,,przelot "

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, jest to zależne od wybranej opcji w danej lokalizacji: w Warszawie - 10, 20, 30 minut, w Bydgoszczy - 10, 15, 20 minut i w Darłowie - 15, 30, 60 minut. Pozdrawiam serdecznie, Nina Seroka

#Ania

Witam, ile trwa taka atrakcja? 5, 10 15 minut? i jak wczesniej mozna sie umowic na termin.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, po wyborze konkretnej lokalizacji na naszej stronie pojawiają się opcje czasowe do wyboru. Proszę się z nimi zapoznać. Do działu rezerwacji należy zgłaszać się z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem preferowanej daty. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności
product