Wodny Jetpack – lot nad wodą

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Lot nad wodą za pomocą hydroodrzutowego plecaka, który unosi się za pomocą ciśnienia generowanego w specjalnej pompie łączącej plecak z turbiną skutera wodnego.

Komu podarować Jetpack?

  • Miłośnikowi sportów wodnych, którego chcesz zaskoczyć
  • Osobie, która lubi adrenalinę i ciekawe wyzwania
  • Każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas

Jetpack

Jetpack to innowacyjna konstrukcja, która pozwala przeżyć niesamowitą przygodę łączącą adrenalinę w powietrzu i wodzie. JetPack, to rodzaj plecaka odrzutowego, który dzięki połączeniu z turbiną skutera wodnego, pozwala wznosić się nad wodą nawet na wysokość 8 m i latać z prędkością sięgającą 40 km/h. Jetpack połączony jest z turbiną skutera wodnego za pomocą długiej dyszy, gdzie tłoczona jest woda, która wyrzucana pod ogromnym ciśnieniem unosi uczestnika ponad taflę wody. Jetpack wbrew pozorom jest niezwykle łatwy i intuicyjny w obsłudze. Pozycja siedząca, jaką przyjmuje się podczas korzystania z urządzenia dodatkowo wpływa na komfort lotu nad wodą.

Bezpieczeństwo

Przed startem osoba obdarowana odbywa szkolenie z instruktorem, podczas którego pozna zasady bezpieczeństwa oraz sposób poruszania się z pomocą urządzenia. Uczestnik zostaje wyposażony w pasy bezpieczeństwa, otrzymuje także kask oraz piankę, która amortyzuje każdy kontakt z wodą i gwarantuje wyporność. Osoba obdarowana samodzielnie manipuluje ciśnieniem, dzięki czemu ma pełną kontrolę nad kierunkiem oraz wysokością lotu. Nad przebiegiem realizacji czuwa także instruktor, który zasiada na skuterze i w każdej chwili służy pomocą i dobrą radą.

Przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania, w przypadku których występowania, realizacja lotu nie jest możliwa. Należą do nich: choroby układu krążenia, choroby kręgosłupa, problemy z motoryką kończyn. Wymagany jest dobry ogólny stan zdrowia.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest emocjonującym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci
  • Podarujesz oryginalny upominek w postaci niecodziennej przygody
  • Zachwycisz każdego miłośnika sportów wodnych
Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 2 dostępnych)
Wybierz lokalizację
  (zmień)

od 170 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
2 lokalizacjach!