Wodny JETPACK – lot nad wodą

JetPack – co to takiego?

JetPack, to rodzaj plecaka odrzutowego, który dzięki połączeniu z turbiną skutera wodnego, pozwala wznosić się nad wodą nawet na wysokość 8 m i latać z prędkością sięgającą 40 km/h. JetPack połączony jest z turbiną skutera wodnego za pomocą długiej dyszy gdzie tłoczona jest woda, która wyrzucana pod ogromnym ciśnieniem unosi uczestnika ponad taflę wody. JetPack wbrew pozorom jest niezwykle łatwy i intuicyjny w obsłudze. Lot w pozycji siedzącej wpływa na komfort realizacji. To innowacyjna konstrukcja łącząca w sobie elementy powietrznej przygody w postaci lotu, jak i wodnego szaleństwa.

Bezpieczna, a zarazem niezwykle emocjonująca przygoda!

JetPack, to wspaniała atrakcja, która spełnia marzenia o lataniu, a także umożliwia przeżycie wyjątkowej, wodnej przygody. Lot nad wodą dostarcza wielu pozytywnych emocji. Jest świetną zabawą, która wywołuje uśmiech na twarzy każdego uczestnika, a także istnym szaleństwem z niemałą dozą adrenaliny. Podstawą dla bogatego pakietu emocji, jest przede wszystkim stuprocentowe bezpieczeństwo. Uczestnik zapięty jest w pasy bezpieczeństwa. Wyposażony zostaje także w kask oraz piankę, która amortyzuje każdy wpadek do wody i gwarantuje wyporność. Podczas lotu samodzielnie manipuluje ciśnieniem, dzięki czemu ma pełną kontrolę nad kierunkiem oraz wysokością lotu. Nad przebiegiem realizacji czuwa także instruktor, który zasiada na skuterze i w każdej chwili służy pomocą i dobrą wskazówką.

Podaruj emocje w prezencie!

Wybierz odpowiednią lokalizacje, wykup voucher na lot nad wodą i podaruj bliskiej osobie w prezencie niecodzienne emocje! Wodny JetPack z pewnością zadowoli każdego miłośnika wodnych przygód. Gwarantujemy, iż chwile spędzone nad jednym z polskich zbiorników wodnych będą wspominane przez lata.

Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacja

Bydgoszcz 170 zł Darłowo 200 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł