Windsurfing

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Indywidualna lekcja windsurfingu z instruktorem w wybranej lokalizacji. Prezent obejmuje również wypożyczenie niezbędnego sprzętu.

Komu podarować lekcję windsurfingu?

  • Miłośnikowi sportów wodnych, który nie poznał jeszcze windsurfingu
  • Osobie aktywnej, która lubi poszerzać horyzonty
  • Przyjacielowi, który lubi podejmować pełne adrenaliny wyzwania

Poznaj windsurfing – lekcja indywidualna

Windsurfing to jeden z popularniejszych sportów wodnych, którego dynamizm zyskał wiernych miłośników na całym świecie. Windsurfing uprawiany jest przy użyciu deski z elastycznym pędnikiem żaglowym. Nie wymaga żadnych szczególnych predyspozycji fizycznych, więc może go spróbować każdy, niezależnie od wieku i umiejętności. Podczas indywidualnej lekcji osoba obdarowana pozna teorię żeglarską i prawo zachowania na wodzie oraz sprzęt do uprawiania windsurfingu, by następnie spróbować swoich sił na wodzie: start, ostrzenie, utrzymanie halsu, pierwsze ślizgi. Lekcja pod czujnym okiem licencjonowanego instruktora pozwoli poczuć emocje jakie zapewnia windsurfing.

Bezpieczeństwo

Uczestnik atrakcji przed wypłynięciem na wodę zostanie wyposażony w niezbędny sprzęt oraz zapozna się z zasadami bezpieczeństwa, które należy zachować podczas uprawiania windsurfingu. Instruktor szczegółowo objaśni na czym polega sport, skupiając się przede wszystkim na jego technice. Kadra składa się z doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia szkoleniowe międzynarodowych organizacji, takich jak: VDWS, PSW i AWF. Instruktorzy w bezpieczny i kontrolowany, a zarazem przyjemny sposób wprowadzą w wodny świat windsurfingu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • Stwarzasz okazję do przeżycia niesamowitej przygody
  • Windsurfing może okazać się nową pasją
Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 2 dostępnych)
Wybierz lokalizację
  (zmień)

od 99 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
2 lokalizacjach!