Flyboard – ewolucje na wodzie – 2 osoby

(13)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Flyboard – ewolucje na wodzie to w zależności od wybranej opcji od 10 do 30 minut "latania" nad wodą dla dwóch osób. Nad przebiegiem atrakcji czuwa instruktor, który zadba o bezpieczeństwo uczestników.

Komu podarować Flyboard?

  • Parze, która uwielbia aktywnie spędzać wolny czas
  • Nowożeńcom jako oryginalny prezent ślubny
  • Miłośnikom sportów wodnych

Atrakcja

Przed przystąpieniem do atrakcji, instruktor omówi wszelkie zasady bezpieczeństwa oraz udzieli rad jak korzystać ze sprzętu aby jak najdłużej utrzymać równowagę. Zależnie od wybranej lokalizacji i opcji czasowej przewidziane jest od 10 do 30 minut lotu. Podczas realizacji instruktor przez cały czas będzie czuwał nad przebiegiem oraz udzielał cennych wskazówek.

Flyboard

Flyboard jest jedną z najnowszych dyscyplin sportów wodnych, która umożliwia „latanie” a także wykonywanie różnych akrobacji zarówno ponad jak i pod wodą. Flyboard to konstrukcja składająca się ze specjalnej platformy z butami, która za pomocą 18 metrowego, elastycznego węża połączona jest ze skuterem wodnym. Moc turbiny skutera wodnego i wąż zasysający wodę pozwalają unieść nas na wysokość sięgającą nawet 8 - 10 m.

Bezpieczeństwo

Każdy z uczestników przed sesją lotu przejdzie krótkie szkolenie, które zapozna go z zasadami bezpieczeństwa oraz pozwoli opanować technikę wznoszenia się na wodzie. Osoba, która korzysta z atrakcji zostaje wyposażona przede wszystkim w kamizelkę asekuracyjną, piankę i kask. Przez cały czas atrakcji instruktor czuwa nad jej prawidłowym przebiegiem.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz oryginalny prezent dla dwóch osób
  • Spełniasz marzenie miłośnika sportów wodnych
  • Stwarzasz możliwość skorzystania z nowoczesnej dyscypliny sportów wodnych

 

Czytaj więcej

Cena od: 230 zł

Dostępne w
5 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 5 dostępnych)

  (zmień)

Cena:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny