Wyprawa na quadach dla dwojga w Kielcach

3401

Zamień biuro na otwartą przestrzeń, garnitur na swobodny strój, którego nie boisz się ubrudzić, a nudę i rutynę – na adrenalinę! Zabierz najbliższą osobę na trzygodzinną jazdę quadami dla dwojga w Kielcach i przypomnijcie sobie, jak smakuje przygoda. Przygotowana dla Was trasa ma charakter przeprawowy, więc błoto, piaski, zakręty, wzgórza i doliny i wiele innych trudności tylko czeka na pokonanie. Podczas wyprawy quadami zmierzycie się z przeszkodami na różnym poziomie trudności; część Was jedynie rozbawi, ale w niektórych niezbędna może się okazać praca zespołowa. Sprawdźcie się w jeździe na quadach Honda TRX Fortrax 420 i 250. Zadzwońcie na infolinię, by zarezerwować termin, a potem stawcie się na miejscu z voucherem. A gdzie? Cóż, jeśli quady w Kielcach to tylko w Wytwórni Wrażeń! To świetny ośrodek sportów ekstremalnych, z którego usług korzystały największe marki (Bakoma, bank ING, DB Schenker czy PLAY to tylko kilak przykładów). Na miejscu instruktorzy wyjaśnią Wam, jak działają udostępnione Wam maszyny i wstępnie przygotują na nadchodzące wrażenia – które mogą być tak wielkie, że poza wygodnym strojem i obuwiem odpornym na wodę i błoto, nie wstydźcie się zaopatrzyć także w ochraniacze.  Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jaką radość potrafi sprawić jazda quadami!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Kielc - miejsce ustalane indywidualnie.

 • Czas trwania

  Jazda Quadem trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 lat. Prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej uczestnika.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product