Wyprawa na quadach dla dwojga w Kielcach

3401

Zamień biuro na otwartą przestrzeń, garnitur na swobodny strój, którego nie boisz się ubrudzić, a nudę i rutynę – na adrenalinę! Zabierz najbliższą osobę na trzygodzinną jazdę quadami dla dwojga w Kielcach i przypomnijcie sobie, jak smakuje przygoda. Przygotowana dla Was trasa ma charakter przeprawowy, więc błoto, piaski, zakręty, wzgórza i doliny i wiele innych trudności tylko czeka na pokonanie. Podczas wyprawy quadami zmierzycie się z przeszkodami na różnym poziomie trudności; część Was jedynie rozbawi, ale w niektórych niezbędna może się okazać praca zespołowa. Sprawdźcie się w jeździe na quadach Honda TRX Fortrax 420 i 250. Zadzwońcie na infolinię, by zarezerwować termin, a potem stawcie się na miejscu z voucherem. A gdzie? Cóż, jeśli quady w Kielcach to tylko w Wytwórni Wrażeń! To świetny ośrodek sportów ekstremalnych, z którego usług korzystały największe marki (Bakoma, bank ING, DB Schenker czy PLAY to tylko kilak przykładów). Na miejscu instruktorzy wyjaśnią Wam, jak działają udostępnione Wam maszyny i wstępnie przygotują na nadchodzące wrażenia – które mogą być tak wielkie, że poza wygodnym strojem i obuwiem odpornym na wodę i błoto, nie wstydźcie się zaopatrzyć także w ochraniacze.  Przyjdźcie i przekonajcie się sami, jaką radość potrafi sprawić jazda quadami!

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Kielc - miejsce ustalane indywidualnie.

 • Czas trwania

  Jazda Quadem trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w wyprawie biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 lat. Prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej uczestnika.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności