Jazda skuterem śnieżnym

Zima to pora roku, która może zapewnić moc wrażeń. Jazda skuterem śnieżnym po bieszczadzkim torze off road to jeden z lepszych pomysłów na zimową aktywność. Mało co da nam tyle emocji co mknięcie maszyną przez śnieżne zaspy i bezdroża.

Komu podarować jazdę skuterem śnieżnym?

  • Miłośnikowi sportów zimowych
  • Pasjonatowi szybkiej jazdy i pokonywania terenowych przeszkód
  • Każdemu, kto chciałby przeżyć prawdziwie ekstremalne śnieżne szaleństwo

Jak przebiega jazda skuterem śnieżnym?

Jazdę można odbyć tylko w miesiącach zimowych – wymagana jest odpowiednia pokrywa śniegu. W razie niedogodnych warunków wydarzenie może być przełożone. Uczestnik porusza się na skuterze Yamaha albo Arctic Cat po zaśnieżonych bezdrożach w Bieszczadach. Jazda wymaga balansowania ciałem, a skutery potrafią rozwinąć dużą szybkość, co gwarantuje sporo emocji podczas wyprawy. Dodatkową atrakcję stanowi możliwość podziwiania Bieszczad zimą. 

Jak się przygotować?

Ze względu na porę roku ubranie powinno być ciepłe, a przy tym wygodne. Nie powinniśmy bać się go pobrudzić. Na jazdę najlepiej zabrać buty odporne na wodę i błoto. Dobrym pomysłem jest zabranie ubrania na zmianę i okularów przeciwsłonecznych, jeśli dzień jest pogodny

Bezpieczeństwo

Realizacja atrakcji rozpoczyna się od zapoznania uczestnika z obsługą skutera i obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Przez cały czas trwania jazdy nad bezpieczeństwem kierującego skuterem czuwa instruktor.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnisz marzenie o jeździe skuterem śnieżnym
  • Stworzysz okazję do przeżycia niezapomnianej przygody
  • Podarujesz wyjątkowe emocje i możliwość zdobycia nowych umiejętności 
Czytaj więcej

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł