Podstawowy kurs dietetyki

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Podstawowy kurs dietetyki realizowany w kilkuosobowych grupach. Uczestnicy kursu zdobędą wiedzę z zakresu prawidłowego sposobu odżywiania.

Komu podarować podstawowy kurs dietetyki?

  • Osobie, która wiąże swoją przyszłość z pracą dietetyka
  • Każdemu, kto chciałby zacząć zdrowo się odżywiać
  • Osobie, która interesuje się zdrowym żywieniem

Dietetyk

Podjęcie zawodu dietetyka wiąże się ze zdobyciem szerokiej wiedzy umożliwiającej kompleksowe podejście do pacjenta. Dietetyka, jako nauka z obszaru medycyny zajmująca się sposobem żywienia człowieka, wymaga od specjalistów z tej dziedziny nieustannego podnoszenia kwalifikacji. Dietetyk to osoba, która posiada wiedzę nie tylko z zakresu żywienia, ale i anatomii, biochemii, psychologii oraz medycyny. Dietetyk prowadzi terapie, podczas których zachęca do zmiany nawyków żywieniowych, szerzy wiedzę na temat profilaktyki zdrowotnej oraz wspomaga leczenie wielu chorób. Ustala diety indywidualnie dostosowane do zróżnicowanych potrzeb. Jedną z możliwości zdobycia zawodu dietetyka jest ukończenie kursu dietetyki. Kurs podstawowy to wiedza niezbędna dla każdego, kto wiąże swoją przyszłość z dietetyką, ale także wiedza, którą można zastosować w praktyce, by zmienić swoje nawyki żywieniowe i świadomie podejmować decyzje.

Podstawowy kurs dietetyki

Podstawowy kurs dietetyki to doskonały prezent zarówno dla osób, które chciałyby podjąć pracę jako dietetycy, jak i pasjonatów zdrowego odżywiania, którzy chcą pogłębić i usystematyzować swoją wiedzę. To kilkudniowy kurs, którego uczestnicy poznają racjonalne zasady zdrowego żywienia, poszczególne składniki pokarmowe i ich wpływ na organizm. Kursanci nauczą się również posługiwać tabelami składu produktów spożywczych, by samodzielnie układać diety dostosowane do realizacji różnych celów, jak np. redukcja tkanki tłuszczowej. Podstawowy kurs dietetyki umożliwi zdobycie teorii, która jest niezbędna w pracy dietetyka, jak również niezwykle przydatna dla własnych celów i praktycznego zastosowania.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala zdobyć nowe kwalifikacje
  • Zachwyci każdego miłośnika zdrowego odżywiania
  • Jest inwestycją w rozwój bliskiej osoby

 

Czytaj więcej

od 890 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
8 lokalizacjach!