• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Poznaj Fotografię – Indywidualne zajęcia – Łódź

1

Poznaj fotografię – indywidualne zajęcia w Łodzi to lekcja fotografii adresowana zarówno do amatorów, którzy dopiero od niedawna posiadają własny sprzęt, a także do bardziej doświadczonych osób, które pragną poszerzyć swoje umiejętności. Zajęcia fotografowania w Łodzi maja charakter indywidualny, dzięki czemu ich tok będzie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Osobiście podejmiesz decyzję w jakim zakresie odbędzie się nauka. Jeśli zainteresowany będziesz budową Twojego aparatu, fotograf wyjaśni ją kompleksowo. Poznasz zastosowanie wszystkich zaawansowanych funkcji oraz przeznaczenie poszczególnych pokręteł i przycisków na korpusie. Planujesz w przyszłości kupno dodatkowego obiektywu? Twój przewodnik udzieli wszelkich niezbędnych rad i wskazówek, byś wiedział, czym kierować się podczas zakupu. Zajęcia mogą przybrać charakter ćwiczeń w plenerze, by poznać rolę, jaką odgrywa światło podczas fotografowania. Możliwe jest także zgłębienie wiedzy w temacie perspektywy, kompozycji czy fotografii przedstawiającej ruch i akcję. Zdecyduj co Cię najbardziej interesuje i w jakiej dziedzinie warto uzupełnić braki. Gwarantujemy, iż po odbytych zajęciach, fotografowanie stanie się nieopisaną przyjemnością, a zdjęcia Twojego autorstwa będą zachwycać każdego swoją perfekcją!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Łódź

Kup w zestawie 4 lokalizacje

PrezentMarzeń - Łódź249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Łagiewnicka 80/98, Studio Fotowytwórnia - sesje realizowane w studiu, w plenerze lub na terenie Łodzi dojazd do Klienta do domu.

 • Czas trwania

  Kurs trwa 2,5 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby realizujące prezent.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny.

 • Wymagania

  Należy wziąć ze sobą własny aparat, instrukcję obsługi aparatu, zapas naładowanych akumulatorów/baterii, czystą kartę pamięci, posiadane obiektywy, notatnik i długopis.

 • Informacje dodatkowe

  Możliwość dostosowania programu zajęć do indywidualnych potrzeb uczestnika. Proponujemy na lekcję zabrać ze sobą kilka zrobionych przez siebie fotografii.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności