Indywidualna nauka fotografowania – Warszawa

Prezent w postaci indywidualnej nauki fotografowania w Warszawie to świetny pomysł dla każdej osoby posiadającej aparat. Zajęcia są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego kursanta, dlatego może w nich uczestniczyć zarówno doświadczony amator fotografii, jak i ktoś kto dopiero dostał aparat. Podczas dwuipółgodzinnych zajęć będziesz mieć okazję do zgłębienia tajników sztuki chwytania odpowiedniego momentu. Pokażemy ci techniczne aspekty działania tego sprzętu, poznasz podstawowe zasady optyki. Dostaniesz garść cennych porad o prawidłowym kadrowaniu, ustawianiu ostrości, wyborze przysłony i czasu naświetlania. Po naszych zajęciach tryb manualny nie będzie miał przed tobą żadnych tajemnic. Jeśli chcesz, nasz instruktor wprowadzi cię w cyfrowy świat obróbki zdjęć. Słowem, dostajesz do nas cały wachlarz możliwości na ciekawe spędzenie czasu i być może odkrycie nowego hobby.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 7 lokalizacji

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Puławska 42a/13. Studio SunBox.

 • Czas trwania

  2,5 godziny.

 • Pogoda

  Nie ma wpływu na realizację prezentu. Prezent realizowany w studio fotograficznym.

 • Informacje dla oglądających

  Voucher realizowany wyłącznie przez osobę obdarowaną.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny, według własnego upodobania.

 • Wymagania

  Powinieneś wziąć ze sobą oprócz aparatu: instrukcję obsługi swojego aparatu, zapas naładowanych akumulatorów/baterii, czystą kartę pamięci, posiadane obiektywy, notatnik i długopis.

 • Informacje dodatkowe

  Najlepszym wyborem jest lustrzanka, później aparat kompaktowy, można również korzystać z dostępnych aparatów w studio ale najlepiej jest uczyć się na własnym sprzęcie.

#kisiel32

Indywidualna nauka fotografowania to naprawdę godny uwagi kurs. W ciągu niespełna 3 godzin można opanować podstawy niezbędne do prawidłowego wykonywania zdjęć. Ja na kursie nabyłem sporo przydatnych umiejętności, poznałem budowę swojego aparatu oraz jego funkcje. Jeśli ktoś nie rozgryzł jeszcze swojego sprzętu to szczerze polecam!

#cykacz

Jak dotąd bezsensownie przyciskałem tylko przycisk i cykałem foki, które nie miały ani głębszego przekazu, ani dobrej jakości... Teraz już znam i przede wszystkim rozumiem funkcje, które posiada mój aparat. Wiem jakiej funkcji użyć w danej sytuacji, by zdjęcie wyszło dobre. Polecam amatorom!

#Karina Ch.

Świetny prezent! Jestem baaaardzo zadowolona! :) Zawsze interesowałam się fotografią ale niestety na razie nie mam na tyle funduszy, by rozwijać tę pasję. Dlatego bardzo dziękuję za ten prezent, bo naprawdę wiele się dowiedziałam. Kurs był bardzo ciekawy :)

#Edi24

Dostałem na gwiazdkę lustrzankę od rodziny, nie spodziewałem się takiego drogiego prezentu, dobrze, że w prezencie dali mi również lekcje fotografowania. Dzięki temu, wiem teraz, jak obsługiwać multum funkcji w moim Canonie. Polecam.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności