Kurs behawiorysty psów online

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Uczestnik otrzymuje nielimitowany czasowo dostęp do kursu.

Lokalizacja

Kurs realizowany jest online.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Po przyswojeniu materiału kursant podchodzi do egzaminu w wybranym przez siebie terminie. W przypadku uzyskania pozytywnego wyniku otrzymuje imienny certyfikat w formie elektronicznej.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-15

Kurs behawiorysty psów zakupiłam sama dla siebie, ponieważ uwielbiam psy i od zawsze chciałam z nimi pracować, kurs ten pozwolił mi lepiej poznać ich zachowania i jest wstępem do przyszłego zawodu, który chciałabym wykonywać!

2021-04-15

Dostaliśmy z chłopakiem kurs behawiorysty od rodziców, ponieważ niedawno adoptowaliśmy pieska więc pomyśleli że przyda nam się profesjonalna pomoc. Szkolenie było ciekawe i przydatne i teraz wiemy jak prawidłowo wychowywać naszego pupila. Polecam

2021-04-01

super kurs online, sporo wiedzy i to bez wychodzenia z domu :)

Dodaj Opinię

Kurs behawiorysty psów online

FAQ

14.01.2021
Ile trwa kurs ?
Odpowiedź z 14.01.2021
Uczestnik otrzymuje nielimitowany czasowo dostęp do wszystkich materiałów udostępnionych w ramach kursu na platformie e-learningowej. Po przyswojeniu materiału kursant podchodzi do egzaminu w wybranym przez siebie terminie. W przypadku uzyskania pozytywnego wyniku otrzymuje imienny certyfikat w formie elektronicznej.
Zadaj pytanie

Kurs behawiorysty psów online pomagający lepiej zrozumieć potrzeby i zachowania zwierzaków. Szkolenie odbywa się drogą online, a po zapoznaniu z całym materiałem, kończy się egzaminem. Uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej.

Komu podarować kurs behawiorysty psów online?

 • Bliskiej osobie, która zastanawia się nad adopcją psa
 • Przyjaciółce, która ma problem ze swoim pupilem
 • Miłośnikowi psów, który chętnie bliżej zrozumie ich potrzeby

Kurs behawiorysty psów online

Behawiorystyka to dziedzina, dzięki której życie z pupilem staje się dużo bardziej przyjemne i poukładanie. Kurs behawiorysty psów to szkolenie, które pozwoli lepiej zrozumieć psychikę, zachowanie i potrzeby czworonogów. Zdobyta dzięki niemu wiedza pomoże wychować zrównoważonego psa, lepiej zrozumieć jego problemy i w łatwy sposób znaleźć zadowalające rozwiązanie. Kurs behawiorysty psów dostępny jest w formie e-learningowej platformy online z nielimitowanym dostępem do materiałów szkoleniowych. Kurs przedstawia również praktyczne ćwiczenia, które można wdrożyć do codziennego życia z pupilem.

Tematyka kursu

 • przygotowanie się do adopcji psa
 • lęk separacyjny
 • zachowania psa – co oznaczają i jak na nie reagować
 • wychowanie psa na zrównoważonego
 • uczenie psa podstawowych komend
 • najczęstsze mity na temat psów

Przebieg kursu

Uczestnik otrzymuje nielimitowany czasowo dostęp do wszystkich materiałów udostępnionych w ramach kursu na platformie e-learningowej. Kurs składa się z kilku modułów wraz z weryfikującymi je testami. Po zapoznaniu się z całym materiałem kursant przystępuje w dogodnym dla siebie terminie do egzaminu końcowego. W przypadku jego pomyślnego przejścia, które wymaga uzyskania co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi, uczestnik otrzymuje certyfikat zaświadczający o odbyciu kursu. Egzamin nie jest limitowany czasowo i można do niego przystąpić w dowolnym momencie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Zachwyci wszystkich miłośników czworonogów
 • Pozwoli lepiej zrozumieć zachowania swojego zwierzaka
 • Kurs można zrealizować w dogodnym miejscu i czasie

Cena: 199 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009167