Kurs projektowania wnętrz online

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Uczestnik otrzymuje nielimitowany czasowo dostęp do kursu.

Lokalizacja

Kurs realizowany jest online.

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Po przyswojeniu materiału kursant podchodzi do egzaminu w wybranym przez siebie terminie. W przypadku uzyskania pozytywnego wyniku otrzymuje imienny certyfikat w formie elektronicznej.

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-20

Kurs bardzo ciekawy dla każdej osoby która choć troche interesuje się wystrojem i projektowaniem wnętrz, jestem zadowolona:)

2021-04-16

na wiosnę kupujemy z mężem nowe mieszkanie i ten prezent od niego mnie ucieszył. Teraz mam kompletny pomysł na prjektowanie naszych wnętrz

2021-04-01

Zawsze chciałam sama zaprojektować swoje mieszkanie lecz nie wiedziałam od czego zacząć, ten kurs bardzo mi się przydał :)

Dodaj Opinię

Kurs projektowania wnętrz online

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Kurs projektowania wnętrz realizowany drogą online. Kurs pozwala zdobyć wiedzę w zakresie projektowania wnętrz z podziałem na poszczególne pomieszczenia. Uczestnik otrzymuje nielimitowany czasowo dostęp do kursu.

Komu podarować kurs projektowania wnętrz online?

  • Przyjaciółce, która interesuje się projektowaniem wnętrz
  • Osobie, która urządza swoje nowe mieszkanie
  • Bliskiej osobie, która lubi częste zmiany w swoim domowym wnętrzu

Kurs projektowania wnętrz online

Kurs projektowania wnętrz dostępny w formie e-learningowej platformy online to wygodne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można poszerzać swoją wiedzę i zainteresowania w dogodnym miejscu i czasie. Kurs pozwala przejść drogę od hobbysty do profesjonalisty, gwarantując rzetelną i fachową wiedzę, podaną w łatwy i przyjemny sposób. Jego uczestnik dowie się, jak zaplanować i przygotować poszczególne elementy projektu, a także jak stworzyć wnętrze o funkcjonalnym charakterze, ale i stylowym designie. Kurs omawia również zasady projektowania z podziałem na poszczególne pomieszczenia.

Przebieg kursu

Uczestnik otrzymuje nielimitowany czasowo dostęp do wszystkich materiałów udostępnionych w ramach kursu na platformie e-learningowej. Kurs składa się z kilku modułów wraz z weryfikującymi je testami. Po zapoznaniu się z całym materiałem kursant przystępuje w dogodnym dla siebie terminie do egzaminu końcowego. W przypadku jego pomyślnego przejścia, które wymaga uzyskania co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi, uczestnik otrzymuje certyfikat zaświadczający o odbyciu kursu. Egzamin nie jest limitowany czasowo i można do niego przystąpić w dowolnym momencie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala rozwinąć pasję bliskiej osoby
  • Stwarza możliwość zdobycia ciekawych i przydatnych umiejętności
  • Daje uczestnikowi dużą swobodę w realizacji kursu

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 199 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009168