Masaż klasyczny

(88)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Masaż klasyczny przeznaczony jest dla jednej osoby i realizowany jest w wybranym gabinecie, przez doświadczonych specjalistów.

Dla kogo masaż klasyczny?

  • Dla kobiety, która ceni sobie piękno i urodę
  • Dla zapracowanego przyjaciela
  • Dla każdego, kto nie ma czasu na chwilę przyjemności

Atrakcja

Osoba obdarowana, po zarezerwowaniu terminu, stawia się na miejscu z ważnym odcinkiem vouchera. Po przygotowaniu do zabiegu, doświadczony specjalista wykona masaż trwający od 30 do 80 minut ( w zależności od lokalizacji i wybranej opcji czasowej). Na czas pobytu w gabinecie, goście otrzymają szlafroki.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najbardziej popularna forma masażu ponieważ w zależności od jego intensywności może być traktowany jako relaksujący, pobudzający bądź leczniczy. Masaż przede wszystkim rozluźnia napięte mięśnie i uśmierza ból, ale w pozytywny sposób wpływa także na kondycję psychiczną. Jest kilka technik masażu klasycznego tj. łagodne głaskanie, rozcieranie, delikatne oklepywanie aż do ugniatania, wstrząsania i wyciskania. Rodzaj metody dostosowywany jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Osoba obdarowana będzie miała okazję do odpoczynku i zrelaksowania ciała
  • Masaż zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla najbliższych
Czytaj więcej

Cena od: 60 zł

Dostępne w
42 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 42 dostępnych)
Bytom 100 zł Gdańsk 140 zł Gdynia 90 zł Gliwice 80 zł Głogów 150 zł Katowice 150 zł Kielce 180 zł Konin 100 zł Koszalin 60 zł Polkowice 150 zł Poznań 150 zł Psary 120 zł Sosnowiec 129 zł Tychy 140 zł Zielona Góra 79 zł

  (zmień)

Cena: