Masaż klasyczny całego ciała

Masaż klasyczny całego ciała przeznaczony jest dla jednej osoby i realizowany jest w wybranym gabinecie, przez doświadczonych specjalistów.

Dla kogo masaż klasyczny?

  • Dla kobiety, która ceni sobie piękno i urodę
  • Dla zapracowanego przyjaciela
  • Dla każdego, kto nie ma czasu na chwilę przyjemności

Atrakcja

Osoba obdarowana, po zarezerwowaniu terminu, stawia się na miejscu z ważnym odcinkiem vouchera. Po przygotowaniu do zabiegu, doświadczony specjalista wykona masaż trwający od 30 do 80 minut ( w zależności od lokalizacji i wybranej opcji czasowej). Na czas pobytu w gabinecie, goście otrzymają szlafroki.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najbardziej popularna forma masażu ponieważ w zależności od jego intensywności może być traktowany jako relaksujący, pobudzający bądź leczniczy. Masaż przede wszystkim rozluźnia napięte mięśnie i uśmierza ból, ale w pozytywny sposób wpływa także na kondycję psychiczną. Jest kilka technik masażu klasycznego tj. łagodne głaskanie, rozcieranie, delikatne oklepywanie aż do ugniatania, wstrząsania i wyciskania. Rodzaj metody dostosowywany jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
  • Osoba obdarowana będzie miała okazję do odpoczynku i zrelaksowania ciała
  • Masaż zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla najbliższych
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Białystok 80 zł Bielsko-Biała 80 zł Bydgoszcz 120 zł Częstochowa 80 zł Gdynia 80 zł Gdynia (Śródmieście) 130 zł Kraków 120 zł Kraków (Stare Miasto) 130 zł Olsztyn 90 zł Rzeszów 160 zł Słupsk 80 zł Sosnowiec 99 zł Szczecin 69 zł Tychy 119 zł Warszawa 60 zł Wrocław 79 zł Wrocław (Stare Miasto) 130 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł