ZAMÓW TERAZ. WYSYŁKA ZA

Masaż klasyczny całego ciała – Bydgoszcz

3631
129

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny całego ciała to zabieg, który w zależności od intensywności wykonania może być traktowany jako relaksujący bądź leczniczy. Tak jak każdy rodzaj masażu w pozytywny sposób wpływa na kondycję psychiczną oraz rozluźnia napięte mięśnie i uśmierza ból. Masaż klasyczny uważany jest jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób w zakresie zdrowia ciała jak i psychiki.

Techniki masażu klasycznego

Masaż klasyczny wykonywany jest na bazie różnorodnych metod dotykania. Począwszy przez łagodne głaskanie, rozcieranie, delikatne oklepywanie aż do ugniatania, wstrząsania i wyciskania. Mogą to być techniki spokojne o niskim natężeniu bądź bardziej dynamiczne, do których zaliczamy ugniatanie i wyciskanie. Charakteryzują się głębszym działaniem i w większym stopniu ingerują w tkanki. Najdelikatniejszą techniką stosowaną podczas masażu klasycznego jest głaskanie, które rozpoczyna i kończy zabieg. Rodzaj metody dostosowany jest do indywidualnej wrażliwości pacjenta.

Inwestycja w siebie

Każda forma pielęgnacji oraz relaksu jest krokiem w stronę poprawy kondycji własnego ciała, zarówno w aspekcie fizycznym jak i od strony psychicznej. Wybierając masaż klasyczny całego ciała w Bydgoszczy podarujesz sobie ponad godzinę totalnego relaksu. W tym czasie oczyścisz swój umysł z nadmiaru negatywnych myśli, a Twoje ciało ogarnie istna rozkosz.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Pomorska 35, Bajeczny SPA&Salon, Bydgoszcz

 • Czas trwania

  Masaż klasyczny całego ciała trwa 70 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Na miejscu zapewnione są szlafroki.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Bezwzględny zakaz uczestnictwa w zabiegu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Termin i godzina realizacji masażu indywidualnie ustalana z osobą obdarowaną prezentem.

#Dorota

Prezent dostałam od córek, których zdaniem potrzebowałam odrobinę relaksu. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam profesjonalnego masażu. Atrakcja na prezent nadaje się jak najbardziej, polecam!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product