Ludzka proca podczas festiwalu Kazimiernikejszyn - 09.07.2016r.

3561

UWAGA! Prezent Ludzka proca na festiwalu Kazimiernikejszyn realizowany jest tylko 9 lipca 2016r. Start 13.00. Bilety do nabycia na miejscu realizacji.

Ludzka proca na Kazimiernikejszyn

Taką właśnie atrakcję przygotowaliśmy dla wszystkich tych, którzy odwiedzają festiwal Kazimiernikejszyn w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. W tym roku odbędzie się on w weekend od 9 do 11 lipca. Voucher na skok na ludzkiej procy możecie kupować już dziś, jednak pamiętajcie, że ważne one są tylko 9 lipca, a nie jak większość naszych prezentów przez 365 dni.

Ludzka proca - jak to działa?

Ludzka proca, zwana inaczej też katapultą to konstrukcja, która umożliwia wyrzut ludzkiego ciała z ogromną prędkością. Wykorzystano założenie klasycznej procy, którą niemal każde dziecko bawi się w dzieciństwie. Konstrukcja składa się z dwóch stałych obiektów, w tym przypadku dzwigów, do których przymocowana jest elastyczna guma znana ze skoków na bungee. Uczestnik zostaje przypięty do specjalnej uprzęży, a gumy naprężane są przy pomocy samochodu terenowego albo quada. Po zwolnieniu blokady uczestnik zostaje ekstremalnie wystrzelony w powietrze, a pierwszy taki lot mierzy nawet 100 m!

Poczuj adrenalinę!

Ludzka proca dostarcza niepowtarzalnych emocji. Moment naprężania gum to oczekiwanie na ekstremalny wyrzut. W chwili zwolnienia blokady nabierzesz dużej prędkości i mimowolnie będziesz mknął przed siebie w powietrzu! To atrakcja dedykowana każdemu, kto poszukuje niecodziennych przygód! Gwarantujemy, że wystrzelenie z ludzkiej katapulty dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny i niesamowicie pozytywnych wrażeń!

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  Voucher ważny tylko 9 lipca 2016r.

 • Lokalizacja

  Kamieniołom w Kazimierzu Dolnym

 • Czas trwania

  Na realizację prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed realizacją stosowne oświadczenie. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed datą planowanej realizacji. Uczestnik realizujący prezent będzie pod opieka doświadczonego instruktora.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product