Ludzka proca podczas festiwalu Kazimiernikejszyn - 09.07.2016r.

UWAGA! Prezent Ludzka proca na festiwalu Kazimiernikejszyn realizowany jest tylko 9 lipca 2016r. Start 13.00. Bilety do nabycia na miejscu realizacji.

Ludzka proca na Kazimiernikejszyn

Taką właśnie atrakcję przygotowaliśmy dla wszystkich tych, którzy odwiedzają festiwal Kazimiernikejszyn w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. W tym roku odbędzie się on w weekend od 9 do 11 lipca. Voucher na skok na ludzkiej procy możecie kupować już dziś, jednak pamiętajcie, że ważne one są tylko 9 lipca, a nie jak większość naszych prezentów przez 365 dni.

Ludzka proca - jak to działa?

Ludzka proca, zwana inaczej też katapultą to konstrukcja, która umożliwia wyrzut ludzkiego ciała z ogromną prędkością. Wykorzystano założenie klasycznej procy, którą niemal każde dziecko bawi się w dzieciństwie. Konstrukcja składa się z dwóch stałych obiektów, w tym przypadku dzwigów, do których przymocowana jest elastyczna guma znana ze skoków na bungee. Uczestnik zostaje przypięty do specjalnej uprzęży, a gumy naprężane są przy pomocy samochodu terenowego albo quada. Po zwolnieniu blokady uczestnik zostaje ekstremalnie wystrzelony w powietrze, a pierwszy taki lot mierzy nawet 100 m!

Poczuj adrenalinę!

Ludzka proca dostarcza niepowtarzalnych emocji. Moment naprężania gum to oczekiwanie na ekstremalny wyrzut. W chwili zwolnienia blokady nabierzesz dużej prędkości i mimowolnie będziesz mknął przed siebie w powietrzu! To atrakcja dedykowana każdemu, kto poszukuje niecodziennych przygód! Gwarantujemy, że wystrzelenie z ludzkiej katapulty dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny i niesamowicie pozytywnych wrażeń!

 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Kielce 119 zł

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  Voucher ważny tylko 9 lipca 2016r.

 • Lokalizacja

  Kamieniołom w Kazimierzu Dolnym

 • Czas trwania

  Na realizację prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed realizacją stosowne oświadczenie. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed datą planowanej realizacji. Uczestnik realizujący prezent będzie pod opieka doświadczonego instruktora.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności