Lot Widokowy Samolotem w Rybniku

3541

Lot widokowy w Rybniku realizowany samolotem ultralekkim Ekolot JK-05L Junior. Start z lotniska Aeroklubu ROW w Gotartowicach

Komu podarować widokowy lot samolotem?

 • Pasjonatowi lotnictwa, który interesuje się samolotami ultralekkimi
 • Miłośnikowi przygód i adrenaliny
 • Każdemu, kto chciałby wzbić się w powietrze i spojrzeć na świat z nowej perspektywy

Atrakcja

Lot widokowy w Rybniku to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika lotnictwa. Przed startem pilot zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i wyposażeniem samolotu, w czasie lotu zaś cały czas będzie komentował swoje działania i wskazania przyrządów, odkrywając przed pasażerem tajniki sztuki pilotażu. Uczestnik może zabrać ze sobą kamerę/aparat by uwiecznić widoki oglądane z lotu ptaka.

Czas trwania

Lot widokowy w Rybniku trwa ok. 60 minut.

Widoki

Lot widokowy realizowany jest na jednej z czterech tras widokowych. W zależności od wybranej trasy, w czasie lotu będzie można podziwiać panoramę Rybnika i okolicznych miejscowości, a także otaczające je pola, lasy, łąki oraz zbiorniki i cieki wodne. Po uzgodnieniu z pilotem, istnieje również możliwość zaplanowania własnej trasy do 100 km.

Bezpieczeństwo

Samolot ultralekki wykazuje pełną sterowność w locie poślizgowym, umożliwiając szybowanie w razie awarii silnika i dając pilotowi czas na znalezienie miejsca do lądowania awaryjnego. Dodatkowo podwozie wykazuje znaczną tolerancję na nierówności terenu i wysoką trawę, pozwalając bezpiecznie wylądować w terenie przygodnym (np. na łące).  Loty realizowane są jedynie w sprzyjających warunkach atmosferycznych, a ostateczną decyzję zawsze podejmuje pilot. Do lotu nie zostaną dopuszczone osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Przeciwwskazaniem do lotu są choroby układu krążenia. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o przeżyciu podniebnej przygody
 • Stworzysz okazję by zobaczyć znane okolice z nowej perspektywy
 • Podarujesz prezent pełen wrażeń i niezapomnianych emocji
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - W powietrzu

Kup w zestawie 35 lokalizacji

PrezentMarzeń - W powietrzu349 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Żorska 332

 • Czas trwania

  około 60 minut

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić realizację atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny/kamerę.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Prezent jest formą lotu zapoznawczo-treningowego i realizowany jest od kwietnia do października.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Łukasz

Witam, czy jest możliwość zabrania drugiej osoby na pokład samolotu ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, osoba towarzysząca może obserwować lot na miejscu realizacji, ale nie ma możliwości wejścia na pokład samolotu. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Anna

Dzień dobry, chciałam zapytać o możliwość przelotu nad krzyżanowicami, raciborzem, czy jest możliwość takiej własnej trasy? Chodziło by mi o termin w okolicach połowy sierpnia. Dziękuje i pozdrawiam Krupa Anna

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, po uzgodnieniu z pilotem istnieje możliwość zaplanowania własnej trasy do 100 km. W celu zarezerwowania terminu należy po zakupie vouchera skontaktować się z naszym Działem Rezerwacji z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem przed preferowaną datą. Pozdrawiam, Nina Seroka

Social Media
Płatności
product