Kurs językowy online – wiele lokalizacji

(1)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Kurs językowy online, realizowany za pomocą platformy e-learningowej kursy123. Prezent obejmuje 12 miesięczny dostęp do materiałów edukacyjnych. Do wyboru 5 kursów: angielski, hiszpański, włoski, niemiecki oraz francuski.

Komu podarować kurs językowy online?

  • Nastolatkowi z zamiłowaniem do nauki języków obcych
  • Osobie dorosłej, której znajomość nowego języka przydałaby się w życiu zawodowym
  • Każdemu, kto chciałby nauczyć się obcego języka np. przed wyjazdem na wakacje

Kurs językowy online

Kurs językowy online za pośrednictwem platformy kursy123 to innowacyjny program nauki, składający się z fotolekcji, filmów edukacyjnych z efektami specjalnymi, gier, dialogów, dyktand, ćwiczeń oraz kącika gramatycznego. Połączenie tych elementów pozwala zaangażować zarówno pamięć wzrokową, jak i słuchową oraz w łatwy sposób przyswoić wymowę i rozumienie ze słuchu. Kurs łączy naukę z rozrywką i zabawą, dzięki czemu  nauka staje się przyjemnością i przynosi niezwykłe efekty. 

Dlaczego warto uczyć się języków obcych?

Nauka języków obcych to umiejętność, która przyda się zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wybierając się na zagraniczne wakacje, na pewno wywołamy uśmiech na twarzy lokalnych mieszkańców przy zamawianiu kawy w ich ojczystym języku. Nauka języków to również dobry trening mózgu. Ćwiczy pamięć i poprawia jego efektywność.

Zasady realizacji

W celu realizacji kursu językowego online należy wypełnić formularz rezerwacji na stronie https://prezentmarzen.com/rezerwacja/, a następnie skontaktować się z obsługą platformy kursy123 i wymienić voucher na kupon z kodem do materiałów szkoleniowych. Kod należy aktywować na platformie online w czasie nie dłuższym niż rok od daty zakupu vouchera. W zależności od wybranej opcji, dostęp do kursu online wynosi 6 lub 12 miesięcy od dnia, w którym kod został aktywowany na platformie e-learningowej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • jest inwestycją w rozwój bliskiej osoby
  • pozwala zdobyć nową wiedzę i umiejętności
  • wspomaga samodzielną naukę języka obcego 

Opinie (1)

2021-03-31

Wykupiłam sobie j. francuski bo to było od zawsze moje marzenie. Kurs jest super, bardzo ciekawy i przejrzysty. mam nadzieję że juz niedługo będę mówić i pisać po francusku

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Kurs językowy online – wiele lokalizacji

Cena: 89 zł

Opcja BEZ ENDU
8,90 zł

Wykonawca:

kursy123

Opinie w Google:

0 wynik z 0 ocen

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0008996