Jazda Teslą S 90D po mieście

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Wynajem Tesli 90D na 1, 2 lub 3 dni na terenie wybranego miasta. Auto zostaje zaprowadzone pod wskazany adres i oddane do dyspozycji osoby obdarowanej.

Komu podarować jazdę Teslą?

  • Każdemu, kto marzy o jeździe luksusowym autem
  • Miłośnikowi marki Tesla
  • Przyjacielowi, który interesuje się motoryzacją

Jazda Teslą 90D

Jazda Teslą 90D to prezent, który pozwoli bliżej poznać kultową markę, słynącą z połączenia nowoczesnych technologii z eleganckim designem. Cechą charakterystyczną i wyróżniającą na rynku motoryzacyjnym Teslę jest zastosowanie elektrycznego napędu oraz technologii, które zwiększają komfort jazdy. Tesla S 90D zostanie podprowadzona pod wskazany adres, a osoba obdarowana będzie mogła cieszyć się jazdą 1, 2 lub 3 dni w zależności od wybranej opcji. Istnieje możliwość przedłużenia okresu wynajmu za dodatkową opłatą. Wymagana jest kaucja zwrotna, jej wysokość zależy od miejsca realizacji.

Tesla 90D

Tesla S to samochód, w którym jakość i wygoda klasy premium spotykają się z kosmiczną technologią i eleganckim designem. Wbudowany autopilot gwarantuje bezpieczeństwo jazdy, a elektryczny układ napędowy przyspieszenie od 0 do 100 km w zaledwie 4,4 sekundy. Zastosowany w Tesli system oparty na dwóch silnikach, które oddzielnie napędzają przednie i tylne koła, zapewnia doskonałą przyczepność oraz przyspieszenie. Liczne udogodnienia zastosowane w modelu S, zaskoczą niejednego fana motoryzacji.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zaskoczy niejednego fana motoryzacji
  • To niecodzienna możliwość jazdy luksusowym autem
  • Jest przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci
Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 2 dostępnych)
Wybierz lokalizację

od 999 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
2 lokalizacjach!