Jazda zapoznawcza Teslą – Poznań i okolice

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Poznań

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić jedną osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera.

Obowiązujący strój

Dowolny

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Wymagany jest wiek powyżej 22 roku życia, prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski oraz dowód osobisty, w przypadku braku prawa jazdy można jechać z instruktorem jako pasażer.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest na etapie rezerwacji.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda zapoznawcza Teslą – Poznań i okolice

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda zapoznawcza Teslą Model 3 realizowana w Poznaniu i okolicach. W zależności od wybranego wariantu szkolenie trwa 60 lub 120 minut - należy wybrać jedną z opcji. 

Komu podarować jazdę Teslą

  • Koledze, który lubi nowoczesne samochody

  • Mężczyźnie, który interesuje się motoryzacją

  • Bliskiej osobie, która marzy, by przejechać się elektryczną Teslą

Jazda Teslą w Poznaniu

Jazda zaawansowaną technologicznie Teslą w Poznaniu to niezapomniane przeżycie dla każdego fana motoryzacji. Elektryczny samochód z dużym przyśpieszeniem zapiera dech w piersiach nawet osobom, które są najbardziej głodne niezapomnianych atrakcji. O nowoczesnych rozwiązaniach zastosowanych w aucie opowie obecny na miejscu instruktor. Szkolenie zapoznawcze odbywa się w Poznaniu lub w okolicznych miejscowościach. Na realizację prezentu składa się część teoretyczna, podczas której instruktor przedstawi uczestnikowi obsługę Tesli oraz zaprezentuje jej najciekawsze funkcje. Ponadto, podczas realizacji dostępna jest także część praktyczna, gdzie uczestnik ma okazję do poprowadzenia samochodu elektrycznego samodzielnie. Jazda w roli kierowcy jest dostępna wyłącznie dla osób powyżej 22 roku życia z ważnym prawem jazdy kat. B oraz dowodem osobistym. Dla pozostałych osób przewidziana jest realizacja nieodpłatnej przejażdżki na fotelu pasażera. Szkolenie zapoznawcze z Teslą Model 3 trwa zależnie od wybranego wariantu 60 lub 120 minut (15 min szkolenia + możliwość odbycia nieodpłatnej przejażdżki). Atrakcja odbywa się w Poznaniu i okolicach, możliwy jest bezpłatny dojazd do 50 km od miejscowości Kórnik. 

Tesla Model 3

Tesla Model 3 to w pełni elektryczne, nowoczesne auto produkcji amerykańskiej. Charakterystyczny, opływowy wygląd zewnętrzny oraz dopracowane wnętrze z ogromem funkcji to połączenie, którego nie sposób znaleźć w samochodach konkurencyjnych marek. Pionierskie auto zrewolucjonizowało rynek motoryzacyjny udowadniając, że przyszłość w postaci elektrycznych aut dzieje się na naszych oczach. Tesla Model 3 osiąga prędkość od 0-100 km/h w nieco ponad 4 sekundy, a jej prędkość maksymalna to 225 km/h. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodów na świecie, posiada takie cechy charakterystyczne jak: autopilot, dwa niezależne i cyfrowo sterowane silniki oraz kamery 360 stopni z radarem o zasięgu 160 metrów, które ułatwiają poruszanie się w zatłoczonym mieście. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • umożliwiasz spełnienie marzeń o jeździe Teslą

  • pozwala na zapoznanie się z technologią nowoczesnego auta

  • wręczasz upominek, który pozostanie w pamięci na długo

Realizacja

Polecamy ten prezent dla: