Jazda Jeep Grand Cherokee Trackhawk – Tor Kielce

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Liczba okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Tor Kielce, Miedziana Góra k/Kielc

Więcej informacji

Pogoda

Realizacje w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski

Informacje dodatkowe

Długość jednego okrążenia toru wynosi 1km.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda Jeep Grand Cherokee Trackhawk – Tor Kielce

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazda jednym z najmocniejszych i najszybszych SUV-ów Jeepem Grand Cherokee Trackhawk. Przejażdżki realizowane są na torze wyścigowym w okolicy Kielc.

Komu podarować jazdę za kierownicą Jeepa Grand Cherokee?

  • Miłośnikowi terenowych samochodów
  • Przyjacielowi, który chce spróbować swoich sił na profesjonalnym torze
  • Mieszkańcowi Kielc, który kocha szybkie samochody

Jeep Grand Cherokee Trackhawk

Jeep Grand Cherokee Trackhawk to najmocniejsza odmiana modelu, który jest prawdziwym rarytasem pod względem wyprodukowanych egzemplarzy. W całej Europie jeździ zaledwie 300 sztuk tego modelu, a w samej Polsce mieszka tylko 51 posiadaczy tego wyjątkowego samochodu. Ten samochód wyróżnia się na tle innych modeli ale w żaden sposób nie odstaje od nich na torze wyścigowym! Producenci zadbali o to, aby pomimo swoich potężnych gabarytów, mógł on konkurować z wieloma popularnymi supersamochodami. Nie bez przyczyny Jeep Grand Cherokee Trackhawk został okrzyknięty najszybszym SUV-em świata.

Parametry

Silnik: 5204cm3 V10
Moc: 707 KM
Prędkość MAX: 290 km/h
Do 100km/h: 3,5 s
Skrzynia biegów: 8 biegów
Napęd: 4x4

Tor Kielce

Tor Kielce

Tor Kielce to pierwszy w Polsce tor samochodowo-motocyklowy. Zlokalizowany w Miedzianej Górze, został wybudowany w latach 1976-1977 z inicjatywy prezesa Automobilklubu Kieleckiego i do dzisiaj jest jednym z najważniejszych obiektów o charakterze sportowo-szkoleniowym w kraju. Tor Kielce posiada asfaltową nawierzchnię i oferuje kierowcom dwie pętle: dużą o długości 4,16 km oraz małą, owalną o długości 0, 98 km. Trasa toru obejmuje 16 zakrętów, a jej szerokość waha się w granicach 10-14 m. Najdłuższa prosta na kieleckim torze liczy 450 m długości, zaś różnica poziomów wynosi niespełna 60 m. Ponadto Tor Kielce wyposażony jest również w tor kartingowy o długości 880 metrów oraz płytę poślizgową o wymiarach 8x75 m. Ponadto, obiekt dysponuje również pitline’m z boksami garażowymi,, paddock’iem oraz budynkiem administracyjnym.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca wyścigowy zajmuje miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala spełnić marzenie o przejażdżce potężnym SUV-em
  • Stwarza okazję do szybkiej, sportowej jazdy na prawdziwym torze wyścigowym
  • Dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji

 

Realizacja

SJS S.A - Driving Experience

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent na: