Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

Przesyłki kurierskie wysyłamy również w soboty do godziny 11:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Jazda quadem dla dwojga – Wrocław

Off road'owa przygoda!

Jazda quadem to namiastka prawdziwej, off road'owej przygody. Nierównomiernie ukształtowany teren stawia przed każdym kierowcą wiele motoryzacyjnych wyzwań. Niejednokrotnie trzeba zmierzyć się z jazdą po stromych zboczach, błotnych rowach czy wodną przeprawą. Jazda w terenie jest ekstremalnym przeżyciem, które dostarcza wielu pozytywnych wrażeń.  

Wyruszcie w teren!

Quady to pojazdy czterokołowe, które przystosowane są do jazdy w terenie. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów dysponują dużą mocą i niezwykle sprawnie radzą sobie w trudnym terenie. Podczas jazdy quadem dla dwojga we Wrocławiu do Waszej dyspozycji oddane zostaną pojazdy ATV HONDA TRX o pojemności 250 cm3. Zanim zasiądziecie za sterem czterokołowców poznacie podstawowe techniki prowadzenia pojazdów oraz zasady bezpieczeństwa. Każdy z Was otrzyma rękawice i kask. Waszej przygodzie przewodniczyć będzie instruktor, który razem w Wami wyruszy w teren. Przygotujcie się na ekstremalną jazdę!

 

Płatnosci mobilne

Cena:

300 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Park Rozrywki Ekstremalnej „FORT PRZYGODY” ul. Redycka 77

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Atrakcja całoroczna. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w jeździe biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić. Kask i rękawice zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Prawo jazdy nie jest wymagane. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady ATV HONDA TRX.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności