Jazda quadem dla dwojga – Wrocław

Off road'owa przygoda!

Jazda quadem to namiastka prawdziwej, off road'owej przygody. Nierównomiernie ukształtowany teren stawia przed każdym kierowcą wiele motoryzacyjnych wyzwań. Niejednokrotnie trzeba zmierzyć się z jazdą po stromych zboczach, błotnych rowach czy wodną przeprawą. Jazda w terenie jest ekstremalnym przeżyciem, które dostarcza wielu pozytywnych wrażeń.  

Wyruszcie w teren!

Quady to pojazdy czterokołowe, które przystosowane są do jazdy w terenie. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów dysponują dużą mocą i niezwykle sprawnie radzą sobie w trudnym terenie. Podczas jazdy quadem dla dwojga we Wrocławiu do Waszej dyspozycji oddane zostaną pojazdy ATV HONDA TRX o pojemności 250 cm3. Zanim zasiądziecie za sterem czterokołowców poznacie podstawowe techniki prowadzenia pojazdów oraz zasady bezpieczeństwa. Każdy z Was otrzyma rękawice i kask. Waszej przygodzie przewodniczyć będzie instruktor, który razem w Wami wyruszy w teren. Przygotujcie się na ekstremalną jazdę!

 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Park Rozrywki Ekstremalnej „FORT PRZYGODY” ul. Redycka 77

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Atrakcja całoroczna. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w jeździe biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić. Kask i rękawice zapewnia organizator.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Prawo jazdy nie jest wymagane. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady ATV HONDA TRX.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności