Jazda quadem dla dwojga – Kraków

Off road’owe szaleństwo!

Jazda quadem dla dwojga to namiastka prawdziwej, off road’owej przygody. Wyruszycie  w teren, który jest wyzwaniem dla każdego kierowcy! Na Waszej drodze niejednokrotnie pojawią się przeszkody, które będziecie musieli pokonać, by dotrzeć do mety. Trasa prowadzić będzie leśnym terenem, gdzie pojawią się liczne strome podjazdy, piaszczyste, wodne lub błotniste fragmenty drogi, których pokonanie wymagać będzie od Was nie lada umiejętności za kierownicą.

Odkryjcie piękno Małopolski!

Jazdę quadem dla dwojga zrealizujecie w urokliwym Kryspinowie nieopodal Krakowa. Kryspinów i okolice to przepiękne tereny bogate w zielone obszary leśne. Znane wszystkim zbiorniki wodne Zalew Budzyński i Zalew na Piaskach zachęcają turystów do błogiego wypoczynku, a wraz z leśnym tłem tworzą wyjątkowo malownicze krajobrazy.

Przebieg realizacji

Wasza przygoda na quadach rozpocznie się od krótkiego szkolenia, podczas którego instruktor wyjaśni zasady sterowania pojazdem. Tuż później otrzymacie kask, gogle i rękawice. Wyposażeni w kompletny sprzęt zajmiecie miejsca za sterem quadów Yamaha Grizzly. Udacie się w przeprawę po leśnych terenach prowadząc jedne z najlepszych quadów na całym świecie.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Kryspinów (ok. 10 km od centrum Krakowa)

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w jeździe biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly 660.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności