Jazda quadem dla dwojga – Warszawa (Góra Kalwaria)

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

30 minut

Lokalizacja

Poligon 4x4 Offroad Park - Góra Kalwaria, Trakt Pułaskiego

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na termin realizacji usługi.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować przejazd. Minimalny wiek 16 lat. Wymagana podpisana przez opiekuna zgoda oraz obecność podczas realizacji atrakcji.

Obowiązujący strój

Organizator zapewnia kask. Obowiązkowa kominiarka (można dokupić na miejscu - koszt 10zł/szt.) Ubiór wygodny, buty zakrywające całą stopę. Zalecamy realizację w ubraniach odpornych na zabrudzenia.

Wymagania

Wymagany dowód osobisty, bezwzględny zakaz realizacji usługi pod wpływam alkoholu i / lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Przed realizacją konieczne podpisanie regulaminu Wykonawcy. Produkt: Jazda quadem - Czas trwania: 30 min. jest realizowany tylko w weekendy (od piątku do soboty).

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda quadem dla dwojga – Warszawa (Góra Kalwaria)

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Jazdy quadem dla dwojga po torze off roadowym. Dostępne modele: Polaris Sportsman 570, Honda Trx 250, CFMOTO CFORCE 520, które wyposażone są w automatyczną skrzynie biegów. W zależności od wybranej opcji, jazda trwa 30, 60 lub 90 minut.

Komu podarować jazdę quadem dla dwojga?

  • młodej parze jako oryginalny prezent ślubny

  • rodzicom, którzy lubią sportowe atrakcje

  • każdej parze, która interesuje się motoryzacją

Atrakcja

Jazda rozpoczyna się od najprostszej trasy, następnie stopniowo zapoznacie się z prawidłową jazdą na quadzie aby bez problemu udać się na trudniejszą trasę. Przed wjazdem na tor, instruktor pomoże przejechać „ósemkę” pomiędzy dwoma oponami i zjechać z małej górki. Podczas szkolenia teoretycznego poznacie budowę toru, dowiecie się gdzie zaczynają się i kończą poszczególne trasy, jakie obowiązują zasady bezpieczeństwa jak również poznacie budowę quada oraz dowiecie się jak prawidłowo się na nim poruszać. Dzięki dwuetapowemu szkoleniu (szkolenie teoretyczne + praktyczne) nawet osoby, które nigdy w życiu nie jeździły żadnym pojazdem mechanicznym, bez problemu poradzą sobie w jeździe na quadach. 

Bezpieczeństwo

Przed realizacją odbywa się obowiązkowe 20 minutowe teoretyczne szkolenie z zasad prowadzenia quada oraz "testowej ósemki" pod okiem instruktora - szkolenie nie wlicza się w czas jazdy. Quady ze względów bezpieczeństwa mają ograniczoną prędkość jazdy. Po szkoleniu uczestnik zostanie wpuszczony na tor i odbędzie jazdę na wybranej nitce toru.  Nad bezpieczeństwem czuwa instruktor, który obserwuje jeżdżących z górki widokowej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • dostarcza niezapomniane emocje

  • jest oryginalny

  • dzięki prezentom w formie atrakcji do zrealizowania, pozwalasz poznać nowe pasje osobom, którym go wręczasz

Realizacja

pinezka
Czas trwania:  30 minut

Cena: 250 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto