Fly Fish – Trójmiasto

1
150

Lataj nad wodą!

Fly Fish to jedna z najnowszych i najbardziej ekscytujących aktywności sportowych, które w ostatnim czasie pojawiają się także nad polskimi wodami. Latająca ryba to nic innego, jak wielki ponton, który holowany jest przez motorówkę. W skutek dużych prędkości, owy ponton odrywa się od tafli wody i lata ponad nią!

Ekstremalna przygoda

Fly Fish nad polskim morzem, to fantastyczna forma rekreacji! Atrakcja ta może stanowić także rodzaj aktywnego wypoczynku, który urozmaici Twój urlop i beztroskie lenistwo na rozgrzanym piasku. Lecąc wielkim pontonem, odbijając się gwałtownie od powierzchni wody otrzymasz solidny zastrzyk adrenaliny!

Dlaczego Fly Fish w Trójmieście?

 • bezpieczeństwo i profesjonalizm,
 • duża dawka adrenaliny,
 • niesamowita przygoda nad morzem,
 • mnóstwo pozytywnych emocji i fantastyczna zabawa!
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Rewa - Plaża w Zatoce Puckiej, ul. Morska 90.

 • Czas trwania

  Lot na pontonie Fly Fish trwa 15 minut.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy, realizowany od maja do września. Niekorzystne warunki pogodowe (porywiste wiatry, burze) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku rezerwujemy kolejny, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia kamizelkę asekuracyjną.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów. Wymagana jest podstawowa umiejętność pływania.

 • Informacje dodatkowe

  Podczas rezerwacji prosimy o deklarację miejsca realizacji. Zapewniamy opiekę instruktora oraz niezbędny sprzęt. Udział w realizacji może wziąć od 1 do 3 osób.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Sandra

Witam, zakupiłam u Państwa w dniu dzisiejszym prezent Fly Fish, chciałabym się dowiedzieć gdzie jest możliwe złożenie rezerwacji na zrealizowanie prezentu? Czy kontaktowac się będą Państwo przez e-mail ? pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w celu ustalenia terminu na realizację proszę o kontakt z działem rezerwacji: Jeśli zgłaszasz rezerwację to bardzo prosimy o podanie w treści maila następujących informacji: numer rezerwacyjny vouchera, imię i nazwisko, telefon kontaktowy, propozycję 2-3 preferowanych terminów, lub skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji pod numerem telefonu 600 763 700 (pn - pt 9:00 - 17:00) Rezerwacja prezentu musi być dokonana z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu (w przypadku prezentów sezonowych). Jest ona ustalana w ciągu 2-3 dni roboczych. Na Twojego maila odpiszemy najszybciej jak to możliwe, w godzinach pracy działu rezerwacji (pn - pt 9:00-17:00). Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Monika

Witam, czy dobrze wyczytalam, że z jednego kuponu moga skorzystać trzy osoby ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak z jednego vouchera może skorzystać od 1 do 3 osób. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product