Fly Fish – Trójmiasto

1

Lataj nad wodą!

Fly Fish to jedna z najnowszych i najbardziej ekscytujących aktywności sportowych, które w ostatnim czasie pojawiają się także nad polskimi wodami. Latająca ryba to nic innego, jak wielki ponton, który holowany jest przez motorówkę. W skutek dużych prędkości, owy ponton odrywa się od tafli wody i lata ponad nią!

Ekstremalna przygoda

Fly Fish nad polskim morzem, to fantastyczna forma rekreacji! Atrakcja ta może stanowić także rodzaj aktywnego wypoczynku, który urozmaici Twój urlop i beztroskie lenistwo na rozgrzanym piasku. Lecąc wielkim pontonem, odbijając się gwałtownie od powierzchni wody otrzymasz solidny zastrzyk adrenaliny!

Dlaczego Fly Fish w Trójmieście?

 • bezpieczeństwo i profesjonalizm,
 • duża dawka adrenaliny,
 • niesamowita przygoda nad morzem,
 • mnóstwo pozytywnych emocji i fantastyczna zabawa!
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Rewa - Plaża w Zatoce Puckiej, ul. Morska 90.

 • Czas trwania

  Lot na pontonie Fly Fish trwa 15 minut.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy, realizowany od maja do września. Niekorzystne warunki pogodowe (porywiste wiatry, burze) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku rezerwujemy kolejny, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik. Organizator zapewnia kamizelkę asekuracyjną.

 • Wymagania

  Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów. Wymagana jest podstawowa umiejętność pływania.

 • Informacje dodatkowe

  Podczas rezerwacji prosimy o deklarację miejsca realizacji. Zapewniamy opiekę instruktora oraz niezbędny sprzęt. Udział w realizacji może wziąć od 1 do 3 osób.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Sandra

Witam, zakupiłam u Państwa w dniu dzisiejszym prezent Fly Fish, chciałabym się dowiedzieć gdzie jest możliwe złożenie rezerwacji na zrealizowanie prezentu? Czy kontaktowac się będą Państwo przez e-mail ? pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w celu ustalenia terminu na realizację proszę o kontakt z działem rezerwacji: Jeśli zgłaszasz rezerwację to bardzo prosimy o podanie w treści maila następujących informacji: numer rezerwacyjny vouchera, imię i nazwisko, telefon kontaktowy, propozycję 2-3 preferowanych terminów, lub skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji pod numerem telefonu 600 763 700 (pn - pt 9:00 - 17:00) Rezerwacja prezentu musi być dokonana z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu (w przypadku prezentów sezonowych). Jest ona ustalana w ciągu 2-3 dni roboczych. Na Twojego maila odpiszemy najszybciej jak to możliwe, w godzinach pracy działu rezerwacji (pn - pt 9:00-17:00). Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Monika

Witam, czy dobrze wyczytalam, że z jednego kuponu moga skorzystać trzy osoby ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak z jednego vouchera może skorzystać od 1 do 3 osób. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product