Poznaj Żeglarstwo - Indywidualny rejs

3601

Od zawsze woda jest Twoim żywiołem? Uwielbiasz sporty wodne, przygody i wyzwania? Zatem mamy dla Ciebie idealną propozycję. Masz niepowtarzalną okazję do przeżycia niezwykłego żeglarskiego doświadczenia. „Poznaj żeglarstwo-indywidualny rejs” to oferta adresowana do osób właśnie takich jak Ty! Żeglowanie po polskich wodach to kilkugodzinny rejs nowoczesnym jachtem. Podczas wyprawy, której przewodniczyć będzie profesjonalny sternik zdobędziesz wiedzę na temat żeglarstwa. Poznasz budowę jachtu, staniesz się częścią załogi pokładowej, będziesz uczestniczyć w podstawowych czynnościach, a być może staniesz za sterem. Poznasz legendarne historie żeglarskie, radosne śpiewy szant, które niegdyś motywowały żeglarzy do współpracy. Będziesz czerpał radość przede wszystkim z uroków żaglowania oraz z przepięknych krajobrazów towarzyszących wyprawie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Cena od:

450.000051000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

450.000051000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Prezent Poznaj Żeglarstwo trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Porywiste, mocne wiatry, ulewne deszcze, burze są przeciwwskazaniem do odbycia rejsu. Jeśli dojdzie do odwołania terminu realizacji ze względu na niekorzystne warunki pogodowe zarezerwujemy dla Państwa kolejny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie (np. tenisówki). W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców.

 • Informacje dodatkowe

  Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed rejsem o możliwej chorobie lokomocyjnej (choroba lokomocyjna nie jest przeciwwskazaniem do rejsu).

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product