Poznaj Kitesurfing – lekcja indywidualna

3611

Kitesurfing to najmłodszy sport wodny, który na przestrzeni lat dynamicznie ewoulował. Stojąc na specjalnej desce, wykorzystywana jest siła latawca do wykonywania ślizgów czy też skoków po tafli wody. Sport ten stał się obiektem zainteresowania wszystkich miłośników sportów wodnych. Jeśli należysz do ich grona koniecznie musisz spróbować swoich sił w tym wodnym szaleństwie! Skorzystaj z lekcji kitesurfingu. Naukę kitesurfingu odbędziesz pod nadzorem licencjowanego instruktora. Weźmiesz udział w krótkim szkoleniu teoretycznym, poznasz wówczas podstawowe zasady bezpieczeństwa, sposoby koordynowania sterowania latawcem oraz prawidłową pozycję ciała na desce. Następnie zmierzysz się z latawcem oraz deską osobiście i wyruszysz na otwarte wody. Na miejscu realizacji kursu kitesurfingu zostaniesz wyposażony w niezbędny sprzęt: latawiec, kamizelkę asekuracyjną, trapez do kitesurfingu, a nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał instruktor. Zatem nie czekaj dłużej! Podaruj sobie bądź bliskiej Ci osobie wodną przygodę z kitesurfingiem!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Cena od:

170.000022000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

170.000022000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Przygoda

Kup w zestawie 55 lokalizacji

PrezentMarzeń - Przygoda199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Lekcja kitesurfingu trwa 60 minut.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest w terminie od 1.05 do 15.09 lub w innych terminach w zależności od warunków pogodowych. Realizacja prezentu jest możliwa jeżeli prędkość wiatru mieści się w granicach 11-25 węzłów.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji może pojawić się dowolna ilość osób towarzyszących.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór dowolny. Podczas realizacji zapewniamy: najnowszy sprzęt kitesurfingowy firmy Gaastra Kites, kamizelkę asekuracyjną, trapez do kitesurfingu, kask ochronny.

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnik jest wyposażony w kompletny sprzęt niezbędny do nauki. W cenie jest także opieka doświadczonego,licencjonowanego instruktora.

#Paweł

Jak na pierwszy raz nie poszło mi źle. Dzięki instruktorowi, dowiedziałem się co i jak, aby wszystko przebiegało bezpiecznie. Nie żałuję i na pewno jeszcze nieraz to powtórzę :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product