Pływanie skuterem wodnym

(29)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Pływanie skuterem wodnym to 15 minut szaleństwa za sterami zwrotnej i szybkiej maszyny. 

Komu podarować pływanie skuterem wodnym?

  • Miłośnikowi sportów wodnych
  • Osobie, która lubi aktywnie spędzać czas
  • Komuś, kto chciałby spróbować czegoś nowego

Pływanie skuterem wodnym

Skutery wodne to dynamiczne i bardzo zwrotne maszyny, których prowadzenie zapewnia wiele wrażeń. Sprawdzą się jako prezent dla osób, które lubią sporty wodne i potrzebują zastrzyku adrenaliny. Zasada jest prosta: im większa prędkość, tym więcej emocji. Mknięcie przez rozpryskującą się wodę i kontakt z nią to dodatkowa atrakcja tego sportu.

W pływaniu skuterem wodnym mogą brać udział początkujący. Nie są potrzebne żadne uprawnienia. Instruktor przed jazdą udziela najważniejszych informacji dotyczących zasad bezpieczeństwa i prowadzenia pojazdu. Po krótkim szkoleniu obdarowana osoba będzie mogła ruszyć skuterem i przez 15 minut oddawać się wodnej zabawie. W atrakcji mogą brać udział również dwie osoby (jedna jako pasażer).

Skuter wodny

Skuter wodny jest rodzajem motorówki, którą wykorzystuje się przede wszystkim do celów rekreacyjnych i do uprawiania sportu. W poruszaniu się przypomina meduzę – wyrzuca z dyszy napędowej wodę pod dużym ciśnieniem. Maszyna ta charakteryzuje się też tym, że pasażerowie zajmują miejsce na wierzchu kadłuba, przeciwnie do pozostałych typów łodzi. Skutery wodne napędzane są silnikiem, najczęściej spalinowym, a najszybsze modele rozwijają prędkość nawet 130 km/h. Dzięki tym osiągom znajdują również zastosowanie w ratownictwie wodnym.

Bezpieczeństwo

Przed jazdą skuterem wodnym obdarowana osoba przechodzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi skutera. Nad przebiegiem atrakcji cały czas czuwa instruktor. Uczestnik przed jej rozpoczęciem otrzyma kamizelkę ratunkową. Wszystkie skutery, których używa się w atrakcji, przechodzą regularne kontrole techniczne.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wręczysz oryginalny prezent
  • Stwarzasz okazję do aktywnego spędzenia czasu
  • To idealny pomysł na dodatkową atrakcję podczas planowanej wycieczki 

Cena od: 169 zł

Dostępne w
5 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 5 dostępnych)

  (zmień)

Cena: