Escape room – Puławy

1121

Wstęp do pokoju zagadek w Puławach dla 2-5 osób. Uczestnicy mają za zadanie wydostać się z pomieszczenia w ciągu 60 minut, poprzez rozwiązanie wszystkich zagadek prowadzących do klucza. Do wyboru 3 pokoje tematyczne: Napad na muzeum, Szpieg PRL i Sierociniec.

Komu podarować escape room?

 • Przyjaciołom z Puław, z którymi wybierzesz się do escape roomu
 • Znajomym, którzy lubią rozwiązywać zagadki
 • Pracownikom, jako formę integracji i bliższego poznania ich mocnych stron

Escape room

Escape room w Puławach to logiczna gra zespołowa, która przenosi świat wirtualny do rzeczywistości. Celem gry jest rozwiązywanie zagadek, łamanie szyfrów i odnalezienie klucza, który pozwala wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Wszystko to odbywa się pod presją czasu, która dostarcza dodatkowych emocji. Escape room to miejsce łączące świetną zabawę z edukacją i rozwojem. Dzięki przygotowanym zagadkom, uczestnicy ćwiczą wyobraźnię, kreatywność, umiejętność logicznego myślenia, sprytu i działania w grupie. Gra przeznaczona jest dla 2-5 osób i trwa 60 minut. Na etapie zakupu należy określić konkretny pokój.

Napad na muzeum

To będzie skok stulecia! Pod warunkiem, że Wam się powiedzie. Wraz ze swoim zespołem będziecie mieli za zadanie obrabować słynne Muzeum Czartoryskich. Plotki głoszą o ukrytych we wnętrzach muzeum skarbach, niewidzianych przez ludzi od dziesiątek lat. Macie tylko 60 minut na złamanie zabezpieczeń muzeum, odszukanie skarbów, a także wydostanie się z muzeum. Spieszcie się, bo gdy czas minie, zostaniecie schwytani i oskarżeni o terroryzm! Napad na Muzeum to pokój, który łączy adrenalinę, emocje, w tym także zaskakujący zwrot akcji, z walorami edukacyjnymi. W pokoju muzealnym znajdziemy replikę niejednego dzieła sztuki, a całość rozgrywki oparta jest właśnie na tych elementach. Rozrywka połączona z nauką? Dlaczego nie.

Szpieg PRL

Przenosisz się do czasów PRL, okresu coraz bardziej odległego od teraźniejszości. Miejsce w którym jesteś nie wzbudza żadnych podejrzeń, wyglądając na pozór na zwykły pokój z dawnych lat. Nic bardziej mylnego. Miejsce w którym jesteś to tak naprawdę operacyjna baza szpiega współpracującego ze Służbami Bezpieczeństwa. Grozi Ci wielkie niebezpieczeństwo. Władza nie lubi dzielić się swoimi mrocznymi tajemnicami.

Sierociniec

Opustoszały sierociniec. Miejsce, w którym dawniej swoje dzieciństwo spędzały dzieci pozbawione rodziców, zastępujące im rodzinny dom. Ten jednak jest szczególny. Od samego początku czujesz, że coś tu jest nie tak, a na pozór opuszczony budynek sprawia wrażenie, jakby w jego głębi znajdowało się coś jeszcze, coś mrocznego i niewyjaśnionego. Czy Wasza wizyta tam może już wkrótce przerodzić się w koszmar? Jeśli tak, to czy będziecie w stanie się z niego uwolnić?

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Jest okazją do spędzenia czasu w gronie przyjaciół
 • To oryginalny prezent, który pozwala ćwiczyć wyobraźnię
 • Obdarowani sami zdecydują o terminie realizacji

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Pokój

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Zajawka

Kup w zestawie 45 lokalizacji

PrezentMarzeń - Zajawka99 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Open The Door, ul. Słowackiego 2 pok. 218, Puławy

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Podczas zakupu należy dokonać wyboru pokoju. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product