Escape room – Łódź

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Gra trwa 60 minut.

Lokalizacja

Alfa Fun, ul. Łomżyńska 11, Łódź

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Bezwzględny zakaz uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu i / lub innych środków odurzających. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Podczas zakupu należy dokonać wyboru pokoju. Informujemy, że tematyka pokoi może ulec zmianie. Prezent przeznaczony dla osób od 14 roku życia. Osoby do 16 roku życia mogą wziąć udział w grze w towarzystwie osoby pełnoletniej.

Dodaj Opinię

Escape room – Łódź

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Escape room w Łodzi to rodzaj gry logicznej, w której może uczestniczyć maksymalnie 4 lub 6 osób, w zależności od wybranej opcji. Przed zakupem prezentu należy wybrać tematykę pokoju.

Komu podarować wizytę w escape room?

  • Każdemu, kto uwielbia wyzwania,
  • Przyjacielowi, który uwielbia spędzać czas w niebanalny sposób,
  • Znajomemu, któremu ciężko znaleźć zaskakujący prezent.

Escape Room

Escape room to przygotowany pokój zagadek, w którym głównym zadaniem uczestników jest odnalezienie wyjścia poprzez rozwiązanie zagadek, łamigłówek i rebusów zaplanowanych przez organizatorów. Zazwyczaj jest to pokój tematyczny, zaprojektowany na wzór scen z kryminału, horroru, czy filmu przygodowego. Uczestnicy muszą rozwikłać wszystkie łamigłówki w wyznaczonym czasie i wydostać się z pomieszczenia. Do wyboru 2 pokoje tematyczne: Apartament i Bon Appetit.

Apartament

Sypialnia pary Black & White lubujących się tylko w czerni i bieli. Ona zajmuje się aktorstwem, on jest iluzjonistą. Mimo że są przeciwieństwami to się przyciągają. Tak jak każde małżeństwo skrywają pewien sekret. Chodzą słuchy że dokonali brawurowego rabunku diamentów wartych 2 mln Euro, podobno mogą znajdować się gdzieś w ich sypialni. Uczestnicy wcielą się w grupę detektywów, którzy mają godzinę na odnalezienie diamentów, w między czasie dowiedzą się wiele na ich temat. Pokój polecany osobom początkującym oraz średnio-zaawansowanym, przeznaczony dla grupy max. 4 osób.

Bon Appetit

Bon Appetit - najbardziej ekscentryczna knajpa w mieście! Ramona Varovsky – właścicielka i szefowa kuchni już lata temu we Francji gdy uczyła się gotować dała się poznać jako kontrowersyjna kreatorka kulinarnych trendów. Dziś jej łódzka restauracja budzi skrajne emocje wśród klientów…

Gracze trafią do samego serca restauracji – kuchni! To miało być wymarzone miejsce pracy, restauracja z renomą, świetne warunki… jednak czy gracze wiedzą wystarczająco dużo o swojej szefowej? Czy pierwszy dzień w pracy „na kuchni” będzie obiecującym początkiem kulinarnej kariery? Czy Ramona nie ukrywa przypadkiem czegoś czego woleliby nie wiedzieć? Pokój polecany osobom zaawansowanym, przeznaczony dla grupy max. 6 osób.

Liczba osób

W grze mogą wziąć udział maksymalnie 4 lub 6 osób. Z uwagi na fakt, iż jest to rodzaj grupowej rozrywki sugeruje się, by w grze uczestniczyły minimum 2 osoby.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • przygoda w escape room to z pewnością prezent jakiego nikt się nie spodziewa,
  • to okazja do pobudzenia szarych komórek,
  • można spędzić miło czas w gronie przyjaciół/znajomych.
Czytaj więcej
Pokój:  Apartament

Cena: 129 zł

 BEZ ENDU  12,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny