Ekstremalne strzelanie – Tarnowskie Góry

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Strzelnica CS24, Obwodnica 8, Tarnowskie Góry (na terenie Parku Wodnego, ok. 15 km od Bytomia).

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Dowolny, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek uczestnika wynosi 16 lat.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego i pojawić się w jego obecności na strzelnicy. Prezent obejmuje wynajem toru, broń, tarcze, opiekę instruktora oraz pakiet 40 strzałów.

Opinie (4)

2021-04-08

Pójscie na strzelnice bylo moim marzeniem, prezent otrzymałem od znajomych i na prawde mi sie to spodobalo! Na pewno skorzystam jeszcze nie raz

2021-03-30

Skorzystałam z prezentu wspólnie z chłopakiem, byliśmy mega zadowoleni! Świetny trening umiejętności, cierpliwości i dużo adrenaliny! Polecamy!

2019-11-13

Świetna możliwość potestowania i celności i samych broni , fajna rekreacyjna przygoda :) huk duży, odrzut jeszcze większy, a największa była radość z realizacji, super sprawa

Dodaj Opinię

Ekstremalne strzelanie – Tarnowskie Góry

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Ekstremalne strzelanie z broni różnego kalibru na strzelnicy w Tarnowskich Górach, ok. 15 km od Bytomia. Zajęcia przeznaczone są dla 1 lub 2 osób i trwają odpowiednio 40 lub 60 minut.

Komu podarować ekstremalne strzelanie?

 • Mężczyźnie, który interesuje się militariami
 • Przyjacielowi, który chciałby się sprawdzić w roli strzelca
 • Osobie, która nie boi się nowych wyzwań

Ekstremalne strzelanie

Ekstremalne strzelanie to zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem umożliwiające przetestowanie swoich umiejętności na profesjonalnym obiekcie strzeleckim. Spotkanie rozpoczyna się krótkim wstępem teoretycznym obejmującym podstawowe aspekty posługiwania się bronią. Instruktor przybliży specyfikę broni, przedstawi jej budowę i mechanizm działania. W kolejnej części uczestnik nauczy się przyjmować właściwą postawę strzelecką i odda serię 40 strzałów z broni różnego kalibru. Lekcja dla 1 osoby trwa 40 minut, zaś dla 2 osób 60 minut.

Rodzaje broni

 • UZI – 10 strzałów
 • Kałasznikow – 10 strzałów
 • 223REM – 10 strzałów
 • COLT 45 ACP – 5 strzałów
 • Shotgun – 5 strzałów

O strzelnicy

Strzelnica CS24 to kryty obiekt przynależący do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Dysponuje 6-cioma stanowiskami strzeleckimi o długości 25 m. W ofercie strzelnicy dominuje broń krótka – pistolety i rewolwery różnego kalibru, ale również konwersje najbardziej popularnej broni wojskowej i strzelby gładkolufowe. CS24 zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, która przewodzi szkoleniom strzeleckim na różnym poziomie zaawansowania.


W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Stwarzasz okazję, by spędzić wolny czas w niebanalny sposób
 • Podarujesz możliwość zdobycia nowych umiejętności
 • Osoba obdarowana sama zdecyduje o dogodnym dla siebie terminie wizyty na strzelnicy

Cena: 243 zł

ktoś kupił ten produkt
5 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto