Wirtualna Rzeczywistość – Wielokierunkowa Bieżnia

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Przygoda w wirtualnym świecie dla każdego fana gier wideo. Osoba obdarowana zwiedzi wirtualną rzeczywistość przy użyciu gogli i wielokierunkowej bieżni. 

Komu podarować wirtualną przygodę?

  • Mężczyźnie, który jest fanem gier video
  • Przyjacielowi, który interesuje się nowymi technologiami
  • Osobie, która chce przeżyć wirtualną przygodę

Wirtualna przygoda na wielokierunkowej bieżni

Podczas wizyty w salonie VR uczestnicy wybiorą się w podróż do innego wymiaru i na własnej skórze przekonają się o możliwościach jakie zapewnia świat wirtualnej rzeczywistości. Wszystko odbywa się przy pomocy specjalnych okularów, które umożliwiają wniknięcie do wirtualnego świata od razu po ich założeniu oraz bieżni Virtuix Omni. Sesja w zależności od lokalizacji trwa od 5 do 60 minut. 

Bieżnia Virtuix Omni

Bieżnia jest jednym z najnowocześniejszych sprzętów, który umożliwia przejście do świata wirtualnego. Bieżnia jest dużym kontrolerem, która umożliwia graczom całkowite wczucie się w trwającą grę. Uczestnik zostaje wyposażony w specjalne buty, które minimalizują tarcie podczas poruszania się na bieżni, dzięki czemu ruchy są niezwykle płynne. Bieżnia wykonana jest w kształcie misy a uczestnik może poruszać się po niej wokół własnej osi. Każdy ruch gracza w realu zostaje idealnie odzwierciedlony w grze w której bierze udział, dzięki czemu uczestnik całkowicie wczuwa się w wirtualny świat.

Przeciwwskazania

Z gogli wizyjnych nie powinny korzystać osoby: chorujące na padaczkę lub które, chociaż raz w życiu przeżyły epizod epileptyczny, z innymi zaburzeniami na tle neurologicznym, które doznały urazu głowy krócej niż 6 miesięcy wcześniej, dzieci poniżej 8 roku życia, kobiety w ciąży i osoby o obniżonym samopoczuciu, np. przeziębione, z bolącą głową.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To możliwość zdobycia całkiem nowego doświadczenia
  • Wycieczka po salonie wirtualnej rzeczywistości to zupełnie nowa forma rozrywki
  • Osoba obdarowana sama zdecyduje, kiedy chce zrealizowa
Czytaj więcej
Wybrana lokalizacja
(spośród 2 dostępnych)
Wybierz lokalizację
  (zmień)

od 20 zł

Kup przez telefon
Dostępne w
2 lokalizacjach!