Szkolenie bezpiecznej jazdy – Ostrawa

1081

Zdobądź doświadczenie, które zapewni Ci bezpieczeństwo!

Zaskakujące, niespodziewane sytuacje, które możemy napotkać podczas codziennej jazdy samochodem często przysparzają nam wielu kłopotów. Co gorsza, mogą one być bardzo niebezpieczne nie tylko dla nas – kierowców, ale także dla naszych pasażerów, pieszych i innych uczestników ruchu drogowego. Na co dzień nie mamy okazji i warunków, by nauczyć się reagowania na takie okoliczności, jednak istnieje prosty sposób, by zdobyć takie doświadczenie, które może zagwarantować nam bezpieczeństwo na drodze. Szkolenie bezpiecznej jazdy własnym samochodem to doskonała okazja, by sprawdzić jak nasze auto zachowuje się po wpadnięciu w poślizg, czy podczas złych warunków atmosferycznych, a przede wszystkim nauczyć się przejmować nad nim kontrolę w czasie tych niespodziewanych zdarzeń.

Naucz się panowania nad własnym pojazdem

Szkolenie obejmuje część teoretyczną trwającą godzinę, a także część praktyczną, która trwa 3 godziny. Lekcję teoretyczną przeprowadzają wykwalifikowani instruktorzy jazdy, którzy zwrócą uwagę na najważniejsze elementy, o których należy pamiętać podczas jazdy. Omówią po krótce sytuacje, które mogą nas zaskoczyć na drodze, zapoznają z technikami radzenia sobie z nimi. Następnie przyjdzie czas na cześć praktyczną, podczas której uczestnik, zasiadając za kierownicą własnego pojazdu nauczy się pokonywać przeszkody w trudnych warunkach i panować nad pojazdem w trakcie poślizgu. Masz możliwość skorzystania z pełnego szkolenia, podczas którego wykorzystane zostaną płyty i maty poślizgowe, a także tor z krętymi odcinkami treningowymi. Możesz również wybrać wariant szkolenia wyłącznie na płycie poślizgowej, która pozwoli Ci zapanować nad pojazdem w poślizgu. Szkolenie odbędzie się w ośrodku LIBROS w czeskiej Ostrawie, w którym na co dzień trenują żołnierze, strażacy i policjanci z całej Europy.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ostrawa 799 zł

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Wariant szkolenia

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor OFFROAD LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Kurs teoretyczny – 1 godzina. Kurs praktyczny za kierownicą pojazdu – 3 godziny.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku termin realizacji zostanie przełożony na najbliższy dostępny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą obserwować realizację atrakcji.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny, wygodny.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Realizacja odbywa się z użyciem własnego samochodu.

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product