Jazda motocyklem Pit Bike

(9)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda motocyklem Pit Bike na specjalnie zagospodarowanych torach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W zależności od wybranej lokalizacji w ramach vouchera osoba obdarowana może wypożyczyć mini crossa lub dodatkowo poznać techniki jazdy.

Komu podarować jazdę motocyklem Pit Bike?

  • Mężczyźnie, który interesuje się motoryzacją
  • Motocykliście, który poszukuje nowych wrażeń i doświadczeń
  • Pasjonatowi sportów motocyklowych

Jazda Pit Bike

Pit Bike to niewielki motocykl, który w Polsce określa się często mianem mini crossa. Motocykle Pit Bike przeznaczone są do jazd na torach lub w lesie, w związku z czym nie wymagają od kierowcy żadnych uprawnień. Pit Bike to mały cross, z którego mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. W zależności od modelu wysokość siedzenia wynosi od 55 do 85 cm. Mini cross wyposażony jest w prosty, ale stosunkowo duży silnik, który przy niskiej masie pozwala osiągnąć zadowalające wyniki. Jazda Pit Bike obejmuje w zależności od wybranej lokalizacji wynajem motocykla i toru lub dodatkowo szkolenie z technik jazdy.

Bezpieczeństwo

Jazda realizowana jest wysokiej klasy serwisowanym sprzętem, którego stan techniczny jest na bieżąco kontrolowany. Modele typu Pit Bike posiadają mniejszą moc w porównaniu do ich większych odpowiedników, dzięki czemu są bezpiecznym rozwiązaniem dla osób chcących nauczyć się jazdy na motocyklu. Przed przystąpieniem do jazdy uczestnik przechodzi krótkie szkolenie z instruktorem, podczas którego zostaje zapoznany z budową i obsługą pojazdu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza okazję do zdobycia nowych umiejętności
  • Jest oryginalną formą rozrywki i pozwala ciekawie spędzić wolny czas
  • Emocje towarzyszące jeździe na długo zapiszą się w pamięci

Cena od: 299 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: