Zaawansowane techniki jazdy motocyklem - szkolenie na torze

4631

Zaawansowane techniki jazdy motocyklem to wymarzony prezent dla każdego motocyklisty! Czy przydarzyła Ci się sytuacja, gdy nie widziałeś jak motocyklem pokonać wiraż lub zacieśnić zakręt? Doskonal swoje umiejętności i rozszyfruj swój pojazd. Poznaj prawidłową technikę jazdy motocyklem na profesjonalnym szkoleniu. Podczas 2 godzinnej części teoretycznej dowiedz się jak prawidłowo serwisować ten piękny pojazd, jak uniknąć częstych błędów. Dużo uwagi poświęcimy na najsłabszym punkcie w przygodzie motocyklowej, czyli człowiekowi, abyś poznał prawidłową pozycję w różnych sytuacjach i zmaskymalizował bezpieczeństwo.

5 godzinna część praktyczna to prawdziwa wisienka na torcie dla każdego miłośnika jednośladów. Zdobytą wiedzę wcielisz w życie na swoim motorze, bo przecież trening czyni mistrza. Przejazdy odbywają się indywidualnie i grupowo. Byś wyniósł jak najwięcej ze szkolenia, na bieżąco będziesz otrzymywał osobiste uwagi od instruktora jadącego za Tobą. Ponadto będziesz mógł uczyć się na błędach innych. Ostatnie dwie sesje przejazdu zostaną uwiecznione na filmie, którym będziesz mógł zaimponować bliskim. Pozwól by spełniły się Twoje marzenia.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Cena od:

408.999969000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

408.999969000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  7 godzin.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy. Ralizacja w miesiącach kwiecień - październik. Opady deszczu uniemożliwiają realizacji szkolenia. W takim przypadku rezerwujemy inny, dogodny termin szkolenia.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą obserwować szkolenie praktyczne na torze.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój motocyklowy.

 • Wymagania

  Szkolenie przeznaczone dla osób posiadających własny motocykl - szkoła może udostępnić motocykl za dodatkową opłatą. Uczestnik musi posiadać własny kask motocyklowy. Wymagane prawo jazdy kat. A.

 • Informacje dodatkowe

  Szkolenia realizowane w dni weekendowe, nie częściej niż raz w miesiącu. Szkolenie realizowane w grupach.

#Tomek

Część teoretyczna dla mnie trochę za długa - większość informacji znałem. Ale praktyka to już co innego. Super jazda, dla mnie im szybciej tym lepiej, na profesjonalnym torze mogłem sobie na to pozwolić. MEGA

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product