Zaawansowane techniki jazdy motocyklem - szkolenie Tor Bydgoszcz

4631
619

Nie możesz się doczekać rozpoczęcia sezonu motocyklowego? Jazda motocyklem to spełnienie Twoich marzeń? Wybierz się na szkolenie obejmujące zaawansowane techniki jazdy motocyklem, organizowane na torze asfaltowym - kartingowym w Bydgoszczy.  

Szkolenie rozpocznie dwugodzinna część teoretyczna. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów poznasz podstawowe elementy prawidłowej techniki jazdy. Duży nacisk położymy na naukę hamowania i unikania ryzyka, czyli omijania przeszkody, ale również nie zabraknie wiedzy o prawidłowych technikach przyspieszania, zmiany biegów czy manewrowania w trudnych i ciasnych miejscach.

Na czas części praktycznej, grupę maksymalnie 14 osobową podzielimy na dwie mniejsze podgrupy, co zapewni indywidualne podejście instruktorów do każdego uczestnika. Podczas przejazdów możesz liczyć na podpowiedzi, co należy poprawić i jak skorygować błędy, zarówno od instruktora jadącego bezpośrednio za Tobą jak i tego obserwującego jazdę z jednego miejsca.  Szkolenie jest idealnym prezentem dla każdego motocyklisty bez względu na umiejętności. Podstawowe motto to bezpieczna  jazda. Nie zabraknie jednak ciasnego manewrowania, dynamicznego omijania przeszkody oraz hamowania i próby zatrzymania motocykla na najkrótszym możliwym odcinku. Pod okiem insrtuktora bezpiecznie pokonasz zakręty i proste.

W cenę wliczona jest również krótka przerwa obiadowa, na którą udamy się po dwóch godzinach jazdy, w celu regeneracji sił, przed dwoma ostatnimi przejazdami, podczas których każdy z uczestników jest nagrywany kamerą GO-Pro 3 Black. Cały przejazd wraz ze zdjęciami z tej kamery zostaje przesłany uczestnikom w przeciągu 2 tygodni. Udział w tym rozbudowanym szkoleniu zwiększy zarówno bezpieczeństwo jak i przyjemność z jazdy. Spełnij swoje marzenia i zostań profesjonalistą!

Logo 3mm Racing Academy

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Bydgoszcz, ul. Fordońska 116,Tor Koszalin, 75-736 Koszalin, ul. Gnieźnieńska 8

 • Czas trwania

  7 godzin.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy. Ralizacja w miesiącach kwiecień - październik. Opady deszczu uniemożliwiają realizację szkolenia. W takim przypadku rezerwujemy inny, dogodny termin szkolenia.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą obserwować szkolenie praktyczne na torze.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój motocyklowy.

 • Wymagania

  Szkolenie przeznaczone dla osób posiadających własny motocykl - szkoła może udostępnić motocykl za dodatkową opłatą. Uczestnik musi posiadać własny kask motocyklowy. Wymagane prawo jazdy kat. A.

 • Informacje dodatkowe

  Szkolenia realizowane w dni weekendowe, nie częściej niż raz w miesiącu. Szkolenie realizowane w grupach.

#Mular99

Jazda na ścigaczach, to nie tylko słynne bycie mistrzem prostej, ale też metoda przeciwskrętu, odpowiedniej postawy, maksymalnie szybkiej reakcji na to co się dzieje na drodze, tego wszystkiego można się nauczyć, a prawidłowe nawyki warto zacząć od takiego właśnie szkolenia. Ja już przejechałem 1 sezon, a i tak na szkoleniu, wiele się nauczyłem, także polecam.

#marko212

Brałem udział w tamtym roku. Pogoda co prawda nie dopisała za pierwszym razem, ale drugi termin - bajka, piękne słoneczko;) Wtedy zaczynałem dopiero moją przygodę z motocyklem, dzięki temu szkoleniu wiele się nauczyłem. Bardzo dobry pomysł dla początkujących jak i zaawansowanych kierowców. ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product