Kurs Driftingu – nauka driftu podczas profesjonalnego szkolenia

(26)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Gotowi na niezapomniane doświadczenie pełne emocji i adrenaliny? Poznaj nasz prezent dla miłośników motoryzacji: voucher na kurs driftu! To niezwykła okazja, by nauczyć się sztuki kontrolowania samochodu w kontrolowanym poślizgu, jak profesjonalny kierowca.

Profesjonalna lekcja driftu oferuje nie tylko ekscytujące wyzwania, ale także bezpieczne środowisko, w którym uczestnicy mogą eksperymentować z technikami driftu pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Daj swoim bliskim możliwość poczucia się jak prawdziwy mistrz kierownicy na torze wyścigowym – wybierz voucher na szkolenie driftu i zanurz ich w fascynującym świecie motoryzacji!

Komu podarować voucher na kurs driftingu?

 • Miłośnikowi szybkiej jazdy.
 • Pasjonatowi sportów motorowych.
 • Każdemu, kto chciałby nauczyć się sztuki driftingu.

Nauka driftu – profesjonalne treningi driftu na torze

Drifting to niezwykle widowiskowy sport motorowy, cieszący się stale rosnącą popularnością. Polega on na celowym wprowadzeniu pojazdu w poślizg przy dużej prędkości i kontrolowaniu go na jak najdłuższym odcinku. Kurs driftingu umożliwia opanowanie sztuki kontrolowania samochodu w czasie poślizgu, dostarczając potężnej dawki adrenaliny i motoryzacyjnych wrażeń.

Ile kosztuje kurs driftu?

Cena kursu driftu zależy od wybranej lokalizacji i zaczyna się od 989.00 zł.

Jaki jest czas trwania treningu driftu?

Czas trwania szkoły driftingu zależy od wybranej lokalizacji.

Czy każdy może nauczyć się driftować?

Aby przystąpić do doskonalenia technik driftingowych, trzeba mieć prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Elementy szkolenia z driftingu oraz przebieg realizacji

 1. Rezerwacja terminu szkolenia przez kursanta
 2. Nauka technik wprowadzania auta w poślizg: strzał ze sprzęgła, redukcja stawiająca, przeciwiskra, kopnięcie hamulca.
 3. Koordynacja poślizgu za pomocą kierownicy i pedału gazu.
 4. Utrzymanie auta w odpowiednim wychyleniu. Balansowanie autem i przekładanie samochodu ze ślizgu prawym bokiem na lewy bok na zakręcie w czasie przejazdu po torze ósemkowym.
 5. Jazda w poślizgu kontrolowanym na jak najdłuższym odcinku.
 6. Przeżycie niezapomnianej przygody.

Jakimi samochodami odbywają się lekcje driftingu na torze?

Marka oraz model pojazdu, z pomocą których realizowany jest trening driftingu może różnić się w zależności od wybranej lokalizacji akademii driftu, ale najczęściej są to auta marki BMW E46 oraz Subaru BRZ.

Bezpieczeństwo w czasie doskonalenia techniki jazdy

Nauka driftingu prowadzona jest w warunkach kontrolowanych, na zamkniętych torach, bądź placach. Rozpoczyna ją krótka część wprowadzająca, w czasie której uczestnik zapozna się z kwestiami teoretycznymi i technikami jazdy bokiem.

Zajęcia prowadzą instruktorzy jazdy i zawodowi kierowcy, którzy przez cały czas trwania kursu służą radą i czuwają nad prawidłowym przebiegiem atrakcji, dzięki czemu nawet najmniej obeznana osoba będzie mogła czuć się zaopiekowana i ćwiczyć swoje umiejętności jazdy. Dzięki temu oferta jest idealna dla osób, które nie miały okazji driftować, jak i dla bardziej doświadczonych.

Ważne jest, aby kierowca auta w czasie szkolenia miał buty z płaską podeszwą.

Szkoła driftingu – nauka jazdy bokiem

Szkoła driftu to miejsce, gdzie pasja do motoryzacji spotyka się z profesjonalizmem i bezpieczeństwem. Nasze kursy jazdy  kontrolowanym poślizgu zapewniają uczestnikom kompleksowe doświadczenie, pozwalając im zgłębić tajniki sztuki driftu w kontrolowanym i bezpiecznym środowisku.

Zespół doświadczonych instruktorów, którzy są także pasjonatami driftingu, zawsze stawia bezpieczeństwo uczestników na pierwszym miejscu, prowadząc zajęcia w sposób dostosowany do indywidualnych umiejętności i poziomu doświadczenia każdego uczestnika. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z driftingiem, czy ma już pewne doświadczenie, szkoła zapewnia odpowiedni poziom wyzwań i wsparcia, aby uczestnicy mogli rozwijać swoje umiejętności i poczuć się pewnie za kierownicą i ćwiczyć technikę jazdy bokiem.

Czy nauka jazdy w kontrolowanym poślizgu to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o nauce driftu.
 • Stworzysz okazję do zdobycia nowych umiejętności i lepszego panowania nad pojazdem.
 • Wręczysz prezent, którego realizacja dostarczy pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.


Właśnie przeglądasz ofertę lekcja driftu – prezent realizowany jako kierowca. Jeśli chciałbyś podarować komuś jazdę na miejscu pasażera sprawdź Prezentmarzeń Drift Taxi – Świat widziany bokiem.

Cena od: 989 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena: