Skok na Bungee – Zakopane

(24)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

Lokalizacja

ul. Piłsudskiego 28 B (tuż obok Wielkiej Krokwi i Parku Linowego)

Więcej informacji

Pogoda

Prezent całoroczny. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która obserwuje skok z wyznaczonej strefy.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane z dźwigu o wysokości 90 m, przystosowanego do skoków na bungee. Na miejscu możliwość dokupienia zdjęć, bądź filmu z realizacji.

Opinie (24)

2022-06-27

Byłem 2 lata temu i było zajebiscie

2021-03-28

Dostałam ten skok na urodziny od chłopaka, cieszyłam się na ekstremalne przeżycie, a nie pomyslałam nawet o widokach. Były CUDOWNE! Piękna sprawa, szczególnie w tej lokalizacji

2020-07-31

Polecam

Dodaj Opinię

Skok na Bungee – Zakopane

FAQ

08.03.2021

Dzień Dobry mam pytanie czy mając 15 lat można skakać na bungee za zgodą rodzica?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skakać mogą osoby pełnoletnie, lub te, które ukończyły 16 rok życia- za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

21.09.2020

Witam, ile kosztuje filmowanie skoku ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry. Filmowanie skoku kosztuje 30 złotych. 

09.09.2020

Witam czy można zarezerwować skok dla dwóch osób?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, oczywiście, Zapraszamy do zakupu: https://prezentmarzen.com/skok-na-bungee-dla-dwojga-zakopane/ W celu umówienia realizacji, proszę skorzystać z zakładki zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok na Bungee w Zakopanem dla jednej osoby z dźwigu o wysokości 90 metrów. Ekstremalny skok realizowany jest tuż przy Wielkiej Krokwi.

Dla kogo skok na bungee?

 • dla fana mocnych wrażeń
 • dla miłośnika podniebnych atrakcji
 • dla osoby, która uwielbia niebanalne prezenty

Skok na bungee w Zakopanem

Skok na bungee w Zakopanem oddawany jest z dźwigu wieżowego o wysokości 90 m. Uczestnik na powierzchni ziemi zostaje przygotowywany do skoku, a następnie za pomocą dźwigu przetransportowany na pożądaną wysokość. Skok oddawany jest poprzez delikatne pochylenie się do przodu. Wówczas podczas swobodnego lotu uczestnik doznaje wielu pozytywnych wrażeń i adrenaliny na najwyższym poziomie.

Bungee

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund. Minimalna waga uczestnika to 40 kg natomiast nie powinna przekroczyć 400 kg.

Widoki

Podczas wznoszenia się na wysokość 90 metrów za pomocą dźwigu wieżowego, obdarowany będzie miał okazję przez kilka minut podziwiać rozpościerające się widoki. Skok realizowany jest w Zakopanem, tuż obok Wielkiej Krokwi i Parku Linowego. To wspaniały punkt widokowy na górski krajobraz. Skok na bungee w tak malowniczym miejscu to dodatkowy atut, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze lokalizacji. 

Filmowanie i zdjęcia

Po przybyciu na miejsce możliwe jest dokupienie serii zdjęć lub krótkiego filmiku z kamery GoPro zamocowanej do dłoni skoczka. Każdy uczestnik otrzyma również certyfikat potwierdzający oddanie skoku na bungee.

Dostępność atrakcji

 • Marzec i Kwiecień
  • wybrane weekendy
  • soboty i niedziele w godz. 11:00-18:00
 • Od Maja do końca Października
  • czynne codziennie w godz. 11:00-19:00
 • Dostępność atrakcji może ulec zmianie ze względu na obostrzenia epidemiczne.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku na bungee w Zakopanem odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestnika po oddanym skoku. Firma Bungee Jumping Zakopane posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015 na prowadzenie skoków na bungee oraz produkcję lin do skoków na bungee.

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, chorób serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

Skok na bungee Zakopane to dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • podarujesz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietuzinkowy sposób
 • to prezent, który ucieszy każdego fana mocnych wrażeń
 • spełniasz marzenie o oddaniu skoku na bungee

 

Czytaj więcej

Realizacja

Polecamy ten prezent na: