Skok na bungee – Chorzów

(2)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na skok należy zarezerwować ok. 15 minut.

Lokalizacja

ul. Plac Atrakcji 1, Chorzów – Park Śląski, tuż przy bramie głównej Śląskiego Wesołego Miasteczka „Legendia”

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe (burza, deszcz, silny wiatr) uniemożliwiają realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwować skok z wyznaczonej strefy.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Skok dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Nie są prowadzone rezerwacje na godzinę, na miejscu obowiązuje kolejka. Punkt jest czynny codziennie od maja do końca października, w godzinach 11-18. Prosimy o kontakt dzień przed planowanym przybyciem w celu potwierdzenia, że godziny pracy nie uległy zmianie.

Opinie (2)

2022-11-24

SUPER , POLECAM !!

2022-11-24

Tylko dzięki profesjonalnemu podejściu instruktora odważyłam się na pokonanie strachu przed skokiem. Polecam serdecznie, to emocje nie do opisania!

Dodaj Opinię

Skok na bungee – Chorzów

FAQ

08.09.2021

Witam. Jeśli kupię skok dla 2 osób, to znaczy że muszą oni skakać zapięci razem, czy każdy może osobno?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jeśli kupi Pani 2 vouchery, każdy dla 1 osoby to skaczą oddzielnie. Jeśli to skok "bungee dla dwojga" to skaczą razem.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok na bungee w Chorzowie dla 1 lub 2 osób oddawany z wysokości 90 m. W zależności od wybranego wariantu skoczek może otrzymać również pamiątkowe zdjęcia i/lub film. Przed skokiem przeprowadzane jest szkolenie z zasad bezpieczeństwa.

Komu podarować skok na bungee?

  • Przyjacielowi, który chętnie podejmuje ekstremalne wyzwania
  • Parze, która chciałaby razem przeżyć szaloną przygodę
  • Każdemu, kto zawsze chciał spróbować swoich sił w skoku na bungee

Skok na bungee w Chorzowie

Skok na bungee to ekstremalne doświadczenie, o którego przeżyciu marzy wielu z nas. Skok w Chorzowie oddawany jest z dźwigu wieżowego o wysokości 90 m. Przed przetransportowaniem na pożądaną wysokość uczestnik zostaje odpowiednio przygotowany do skoku. Skok oddawany jest poprzez delikatne pochylenie się do przodu. Wówczas podczas swobodnego lotu uczestnik doznaje wielu pozytywnych wrażeń i adrenaliny na najwyższym poziomie. Skok realizowany jest w Parku Śląskim, tuż przy bramie głównej Śląskiego Wesołego Miasteczka „Legendia”, jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc na rozrywkowej mapie Śląska. W zależności od wybranego wariantu skok przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób oraz może obejmować dodatkowe opcje w postaci filmowania i/lub zdjęć. Na realizację należy przeznaczyć ok. 15 minut.

Bungee Chorzów

Bungee to skok z wykorzystaniem elastycznej liny, która mocowana jest do kostek. Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości kilkudziesięciu metrów. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Gumowe liny każdorazowo są dostosowane do wagi uczestnika. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Filmowanie i zdjęcia

W zależności od wybranego wariantu atrakcja może zostać uwieczniona w postaci pamiątkowego filmu i zdjęć. Do wyboru opcja bez filmowania i zdjęć, z filmowaniem lub zdjęciami (wybór na miejscu) oraz z filmowaniem i zdjęciami. Każdy uczestnik otrzyma również certyfikat potwierdzający oddanie skoku na bungee.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestnika po oddanym skoku. 

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o przeżyciu czegoś ekstremalnego
  • Dostarcza ogromnej dawki adrenaliny i niezapomnianych wrażeń
  • To nietuzinkowe przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci

Realizacja

pinezka
Chorzów  - kliknij żeby zmienić

Chorzów   (zmień)

Cena:

Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć
Ilość osób:  1 osoba

Cena: 259 zł

ktoś kupił ten produkt
53 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto