Skok na bungee – Chorzów

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na skok należy zarezerwować ok. 15 minut.

Lokalizacja

ul. Plac Atrakcji 1, Chorzów – Park Śląski, tuż przy bramie głównej Śląskiego Wesołego Miasteczka „Legendia”

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe (burza, deszcz, silny wiatr) uniemożliwiają realizację atrakcji. W takim przypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwować skok z wyznaczonej strefy.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Skok dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki odbywają się od kwietnia do października. Kwiecień: realizacje tylko w weekendy. Maj-październik: realizacje cały tydzień. Prosimy o potwierdzenie godzin otwarcia u organizatora na dzień przed przybyciem. Brak rezerwacji na godzinę – na miejscu obow

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Skok na bungee dla 1 lub 2 osób w Chorzowie oddawany z wysokości 90 m. W zależności od wybranego wariantu skoczek może otrzymać również pamiątkowe zdjęcia i/lub film. Przed skokiem przeprowadzane jest szkolenie z zasad bezpieczeństwa.

Komu podarować skok na bungee?

  • Przyjacielowi, który chętnie podejmuje ekstremalne wyzwania
  • Parze, która chciałaby razem przeżyć szaloną przygodę
  • Każdemu, kto zawsze chciał spróbować swoich sił w skoku na bungee

Skok na bungee

Skok na bungee to ekstremalne doświadczenie, o którego przeżyciu marzy wielu z nas. Skok w Chorzowie oddawany jest z dźwigu wieżowego o wysokości 90 m. Przed przetransportowaniem na pożądaną wysokość uczestnik zostaje odpowiednio przygotowany do skoku. Skok oddawany jest poprzez delikatne pochylenie się do przodu. Wówczas podczas swobodnego lotu uczestnik doznaje wielu pozytywnych wrażeń i adrenaliny na najwyższym poziomie. Skok realizowany jest w Parku Śląskim, tuż przy bramie głównej Śląskiego Wesołego Miasteczka „Legendia”, jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc na rozrywkowej mapie Śląska. W zależności od wybranego wariantu skok przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób oraz może obejmować dodatkowe opcje w postaci filmowania i/lub zdjęć. Na realizację należy przeznaczyć ok. 15 minut.

Bungee

Bungee to skok z wykorzystaniem elastycznej liny, która mocowana jest do kostek. Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości kilkudziesięciu metrów. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Gumowe liny każdorazowo są dostosowane do wagi uczestnika. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Filmowanie i zdjęcia

W zależności od wybranego wariantu atrakcja może zostać uwieczniona w postaci pamiątkowego filmu i zdjęć. Uczestnik otrzymuje materiał na firmowym pendrive 2 GB ze smyczą. Do wyboru opcja bez filmowania i zdjęć, z filmowaniem lub zdjęciami (wybór na miejscu) oraz z filmowaniem i zdjęciami. Każdy uczestnik otrzyma również certyfikat potwierdzający oddanie skoku na bungee.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestnika po oddanym skoku. 

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o przeżyciu czegoś ekstremalnego
  • Dostarcza ogromnej dawki adrenaliny i niezapomnianych wrażeń
  • To nietuzinkowe przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej
Chorzów  - kliknij żeby zmienić
Chorzów   (zmień)

Cena:

Filmowanie i zdjęcia:  Bez filmowania i zdjęć
Ilość osób:  1 osoba

Cena: 149 zł